Moterų poezijos popietė – jau tradicija tapęs festivalio „Poezijos pavasaris“ renginys, vykstantis S. Nėries ir B. Bučo namuose-muziejuje Palemone. Šiemetinio renginio pavadinimas – „Sveikas, pavasari, žiedais nusagstytas!“ – tai citata iš poetės Salomėjos Nėries eilėraščio „Sveikas, pavasari“, parašyto 1922 m. gegužės 5 d.
Šiemet savo kūryba dalinsis poetės: Lina Navickaitė-Greičiuvienė, Miglė Ašmenaitė, Raimonda Mikuckytė, Renata Valatkienė, Kristina Poderytė, Eglė Perednytė, Osvalda Ivanauskienė.
Renginio moderatorė – literatūrologė Viktorija Seredžiūtė.
Data: gegužės 23 d., šeštadienis, 15 val.
Vieta: Salomėjos Nėries ir Bernardo Bučo namai-muziejus (S. Nėries g. 7).
Įėjimas atviras. Maloniai kviečiame!
Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.





