Privatumo politika
Privatumo politika
Maironio lietuvių literatūros muziejus (toliau – Bendrovė) įmonės kodas 190756653, buveinės adresas Rotušės a. 13, LT-44279 Kaunas. Šioje Privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) paaiškinama mūsų politika dėl renkamos informacijos (įskaitant asmens duomenis), informacijos rinkimo priežastys ir naudojimas.
Pažymime, kad Bendrovė turi teisę vienašališkai savo nuožiūra bet kuriu metu keisti Privatumo politikos nuostatas, paskelbdama pakeitimus šiame Privatumo Politikos puslapyje. Bet koks Privatumo politikos nuostatų pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo šiame puslapyje dienos, todėl maloniai prašome perskaityti šių Privatumo politikos nuostatas kiekvieną kartą prieš pradedant naudotis registracija ir internetinės parduotuvės suteikiamomis galimybėmis. Jei perskaitę Privatumo politikos nuostatas nusprendžiate toliau naudotis internetinės parduotuvės bei registracijos suteikiamomis galimybėmis, patvirtinate, kad su jomis sutinkate bei jas priimate.
 
Slapukų politika
Internetinė svetainė www.maironiomuziejus.lt naudoja slapukus ir technologijas, leidžiančias pritaikyti svetainės turinį Jūsų poreikiams ir patogumui. Siekiant užtikrinti tinkamą portalo www.maironiomuziejus.lt paslaugų funkcionavimą, yra naudojami vadinamieji slapukai – maži tekstiniai dokumentai, įrašomi naudotojo kompiuterio diske. Jie leidžia atpažinti naudotoją pakartotinio prisijungimo metu, o taip pat kaupia informaciją apie jo naudojimosi portalu būdą, t. y., Šios informacijos rinkimas suteikia galimybę geriau pritaikyti svetainę lankytojams. Jūs galite bet kuriuo metu savo internetinės naršyklės parinktyse išjungti slapukų aptarnavimą, pakeisdamas apsaugos lygį iki visiško slapukų blokavimo.
Duomenys, gauti svetainėje www.maironiomuziejus.lt slapukų pavidalu, naudojami: Ekskursijų bei edukacijų registracijai aptarnauti – jie leidžia teisingai atpažinti naudotoją, pasibaigus prieigos teisės patikrinimo procesui;
Internetinės parduotuvės sklandaus veikimui užtikrinti;  
Kokius asmens duomenis mes renkame?
Duomenų pavadinimas Renkami ir tvarkomi asmens duomenys
Slapukai Jūsų naršymo ir elgesio maironiomuziejus.lt interneto svetainėje istorija.
Naujienlaiškio prenumeravimo duomenys Vardas, el. pašto adresas.
Registracijos į ekskursiją ar edukaciją duomenys Vardas, el. pašto adresas, telefono numeris.
Pirkimų duomenys Vardas, pavardę, el. pašto adresas, adresas, telefono numeris
 
Naudotojo asmens duomenų tvarkymo tikslai
Bendrovė Naudotojų Asmens duomenis tvarko žemiau nurodytais tikslais: Elektroninės prekybos internetinės parduotuvės svetainėje vykdymo tikslu;
Registracijos į ekskursijas ar edukacijas vykdymo tikslu;
Tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslu (naujienlaiškių siuntimas); Bendrovė Naudotojo Asmens duomenų netvarko jokiais kitais su aukščiau nurodytais tikslais nesuderinamais tikslais.
 
Asmens duomenų saugumas
Bendrovė rūpinasi Naudotojo Asmens duomenų saugumu ir konfidencialumu. Tam, kad užkirstų kelią neteisėtai prieigai prie Asmens duomenų ar neteisėtam Asmens duomenų atskleidimui bei apsaugotų turimą informaciją. Bendrovė pabrėžia, kad nors Bendrovė stengiasi įdiegti tinkamas technines ir organizacines saugumo priemone, šios ar bet kokio kitos priemonės negali garantuoti visiško saugumo ir bet kuriuo metu negali apsaugoti nuo visų galimų saugumo pažeidimų.