2022-04-21
Maironio lietuvių literatūros muziejusSalomėjos Nėries ir Bernardo Bučo namai-muziejus

„Meilė suriša širdis čia ant žemės, kaip ta saulė šviečia ir šypsosi žmogui iš aukšto, žada taip daugel laimės.“ Tokiais žodžiais Maironis į bendrą gyvenimą kadais palydėjo jaunavedžių porą.

Taip daugel laimės linkėdami ir mes kviečiame Jus vieną įsimintiniausių gyvenimo švenčių paminėti šalia Rotušės aikštės žydinčiame Maironio namų sode, kuriame auga dainiaus mėgtos gėlės, medžiai, yra pavėsinė suoliukai.

Kol jaunieji fotografuosis, svečiams galime pasiūlyti ekskursiją po autentiškai atkurtą puošnų Maironio butą ir vienus seniausių gotikinių rūsių Kaune.

∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

Siūlome santuokos ceremoniją arba fotosesiją atlikti poetės Salomėjos Nėries ir skulptoriaus Bernardo Bučo namų sode Palemone. „Originali, stilinga ir savotiška vila tamsaus miško fone. Viskas ten gerai apgalvota, puikiai įrengta“, – taip jaunavedžių Salomėjos ir Bernardo Bučų pasistatytą namą apibūdino bičiuliai Kazanavičiai.

Iš Salomėjos Nėries ir Bernardo Bučo namų-muziejaus trečio aukšto galima patekti į dvi dideles terasas, iš kurių atsiveria sodybą supanti žaluma ir Kauno marių vaizdai.


∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼

Te prisiminimuose ir fotografijose išlieka tik gražiausios akimirkos!

 

Daugiau informacijos: 837 207477, 860493587 arba el.paštu info@maironiomuziejus.lt