2024-05-28
Maironio lietuvių literatūros muziejus

2024 m. Maironio lietuvių literatūros muziejuje vyko konkursai, skirti ypatingiems – avangardinio žurnalo Keturi vėjai ir Dainų šventės – šimtmečiams atminti. Nuoširdžiai dėkojame abiejų konkursų dalyviams bei juos ruošusiems mokytojams!


Konkursų laureatai bus apdovanoti birželio 1 d., šeštadienį,  13 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje (Rotušės a. 13, Kaunas). Kviečiame dalyvauti apdovanojimų šventėje!


Respublikinis kūrybinio rašymo konkursas „Fju-, fju-, fju-turizmas!“


Laureatės:

  • Ieva Alisa Žmuidaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
  • Miglė Sakevičiūtė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
  • Justė Jevdokūninaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)


Respublikinis moksleivių piešinių konkursas „Kad dainos skambėtų“


Laureatai:

  • Sofija Augulytė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
  • Amelija Šulcaitė (Kėdainių „Ryto“ progimnazija)
  • Adrija Jankauskaitė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
  • Beata Prakaitytė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
  • Viktorija Astrauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
  • Kamilė Baranauskaitė (Varėnos r. Merkinės V. Krėvės gimnazija)
  • Herkus Januškaitis (Kauno Veršvų gimnazija)
  • Nikolė Vasiljevaitė (Kauno šv. Roko mokykla)
  • Elzė Stanislovaitytė (Kauno Veršvų gimnazija)
  • Gerda Gruzdytė (Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla)
  • Mėja Bakšaitytė (Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras)
  • Lėja Raugalaitė (Varėnos r. Merkinės V. Krėvės gimnazija)
  • Gerda Šimanauskaitė (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla)
  • Evelina Bakšaitytė (Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras)
  • Rugilė Bložytė (Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla)
  • Paulius Kryžiokas (Kauno šv. Roko mokykla)
  • Augustinas Kungys (Šilutės r. dailės studija „Linksmi pieštukai“)
  • Lukrecija Kungytė (Šilutės r. dailės studija „Linksmi pieštukai“)
  • Eleonora Kungytė (Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Pajūralio darželis)
  • Kastytis Kalvaitis (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla)
  • Smiltė Mankutė (Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras)
  • Artūras Bakšaitis (Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras)
  • Dovilė Skapčiūtė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
  • Astijus Česonis (Kauno šv. Roko mokykla)
  • Agnė Kričenaitė (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla)
  • Smiltė Mikšaitė (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla)
  • Gintautė Leimonaitė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
  • Adas Simonavičius (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)