2020-12-18
Maironio lietuvių literatūros muziejus
  1. Rinkinys poezijos mylėtojams: naujai išleista nedidelio jaukaus formato Maironio poezijos rinktinė „Pavasario balsai“ ir 2 originalios odinės rankų darbo apyrankės su klasikų citatomis.

Apyrankių spalvas ir dydžius galima pasirinkti. Atvirukas dovanų! Kaina: 22 Eur

  1. Rinkinys, norintiems originalumo: drobinis maišelis su fragmentu iš J. Kaupo laiško H. Nagiui – „Šičia kleckas“ ir 2 originalios odinės rankų darbo apyrankės su klasikų citatomis.

Apyrankių spalvas ir dydžius galima pasirinkti. Kaina: 15 Eur

  1. Rinkinys skaitytojams: naujai išleista nedidelio jaukaus formato Maironio poezijos rinktinė „Pavasario balsai“, drobinis maišelis su fragmentu iš J. Kaupo laiško H. Nagiui – „Šičia kleckas“ ir 2 originalios odinės rankų darbo apyrankės su klasikų citatomis.

Apyrankių spalvas ir dydžius galima pasirinkti. Padėkliukas po arbatos ar kavos puodeliu – dovanų! Kaina: 27 Eur

  1. Rinkinys mėgstantiems rašyti ir siųsti atvirlaiškius: 2 originalios odinės rankų darbo apyrankės su klasikų citatomis ir prie apyrankių derantys 2 atvirukai su nuotraukomis iš muziejaus archyvo.

Apyrankių spalvas ir dydžius galima pasirinkti. Kaina: 12 Eur

  1. Rinkinys klasikos mėgėjams: užrašų knygelė su Maironio nuotrauka, prie jos derantis juodas rašiklis ir 2 originalios odinės rankų darbo apyrankės su klasikų citatomis.

Apyrankių spalvas ir dydžius galima pasirinkti. Atvirukas dovanų! Kaina: 22 Eur

Rinkinį supakuosime į muziejaus firminį maišelį ir atsiųsime nemokamai su šilčiausiais linkėjimais.  Perkant muziejaus suvenyrus ar leidinius atskirai, taikomas siuntimo mokestis.

Užsisakyti galite čia.