Vaikų literatūros muziejus

Mėgstate būti dėmesio centre, turite puikią iškalbą, o gal tiesiog norite įgyti bendravimo su auditorija praktikos? Tuomet gruodžio 4 d., šeštadienį, 14 val. laukiame jūsų Vaikų literatūros muziejuje su savo šeimos istorija, įsimintinu įvykiu, smagiu nuotykiu. Kaupkite žinias apie savo šeimą, klauskite, klausykite ir mums apsakykite!

Dalyvių amžius neribojamas: kviečiami moksleiviai ir mokytojai, šeimos nariai, kaimynai – visi, norintys papasakoti savo šeimos istoriją.

 

Pasakojimo konkursas skiriamas Archyvų metams, tad istorijas siūlome sieti su savo šeimos istorija. Tai gali būti iš kartos į kartą pasakojamas šeimoje ar giminėje nutikęs įvykis, senelių, tėvų pažinties istorija ar kita. Pasakojimą galima iliustruoti nuotraukomis, juk šeimos nuotraukų albumas – paveldimas archyvinis lobis!

Kurdamas istoriją pasakotojas turėtų atkreipti dėmesį į įžangą, veiksmo užuomazgą, kulminaciją ir atomazgą. Svarbu, kad kalbėtų garsiai, raiškiai ir įtikinamai, jaustųsi laisvai ir drąsiai, sudomintų besiklausančiuosius.

 

Vertinimo kriterijai:

 

  1. Pasakojamo teksto kokybė: įdomumas, sklandumas, nuoseklumas;
  2. Pasakojimo meistriškumas: įtaigumas, artistiškumas, kontaktas su publika, turtinga kalbinė raiška;
  3. Laiko reglamentas – 5 min.

 

Konkursą vertins komisija ir žiūrovai.

 

Prašome dalyvius užregistruoti iki lapkričio 30 d. el. paštu daiva.sarkanauskaite@maironiomuziejus.lt ar telefonu (8 -37) 206488.