Maironio lietuvių literatūros muziejus

Laikotarpiu tarp Lietuvai itin svarbių valstybingumo datų – Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios – Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia paminėti Lietuvių kalbos dienas ir sudalyvauti viktorinoje „Pirmieji lietuvių literatūroje: nuo M. Mažvydo iki V. Pietario“. Šia viktorina skatiname prisiminti seniausiąją ir senąją lietuvių literatūrą bei ją kūrusius autorius, susipažinti su raštijos lietuvių kalba įdomybėmis!

Viktoriną rasite čia.

Atsakymų laukiame iki kovo 11 d. Daugiausiai teisingų atsakymų surinkę dalyviai bus apdovanoti muziejaus prizais!

Jei sprendžiant viktorinos užduotis kiltų keblumų, kviečiame atvykti į muziejų ir apsilankyti ekspozicijoje „Literatūra keičia“, kur patraukliai, interaktyviai pristatomi skirtingi lietuvių literatūros laikotarpiai. Šioje ekspozicijoje ne tik rasite visus atsakymus į viktorinos klausimus, bet ir smagiai, intelektualiai bei išmaniai praleisite laiką.  

Dėkojame visiems, dalyvavusiems viktorinoje „Pirmieji lietuvių literatūroje: nuo M. Mažvydo iki V. Pietario“! Dauguma atsakymų į klausimus buvo gerai apgalvoti, kruopščiai, atidžiai suformuluoti, todėl tikrai džiaugiamės visų dalyvių pastangomis.

Sveikiname tuos, kam įveikti viktorinos klausimus pavyko geriausiai:

  • pirmąją vietą, į visus klausimus atsakiusi teisingai, užėmė Aušra Lukšaitė-Lapinskienė;
  • antrąją vietą užėmė Jolita Cirulienė;
  • trečiąją vietą, surinkusios vienodą taškų skaičių, dalinasi Margarita Dzingienė ir Giedrė Čičelienė.

Su laimėtojomis dėl prizų atsiėmimo susisieksime asmeniškai.

Pasitikrinti teisingus atsakymus į viktorinos klausimus galite čia.