Edukacija
Muziejus yra puikus pasirinkimas, jei norite smagiai ir turiningai praleisti savo laisvalaikį vieni, su draugais ar šeima! Siūlome įdomias ekskursijas, įvairias edukacines programas, sukurtas skirtingoms lankytojų grupėms pagal amžių, pomėgius bei poreikius. Galime susitikti jūsų arba mūsų įstaigose. Kasmet kviečiame dalyvauti tradiciniuose ir naujuose konkursuose, viktorinose.
Visas edukacines veiklas būtina užsisakyti iš anksto, bent vieną dieną prieš susitikimą!

EDUKACINIŲ UŽSIĖMIMŲ KATALOGAS >> 

Edukacinės programos trukmė 45 min.–1 val.
Paslaugų kainos
Jei turite klausimų, skambinkite telefonu: +370 618 26887
Žaidimai

MEILĖ IŠ 2 ŽVILGSNIO

 

Maironio lietuvių literatūros muziejus tiki meile iš antro žvilgsnio, todėl kviečia susipažinti su klasikais nauju būdu – atrandant savo panašumus į juos. Atlikę trumpą testą sužinosite, į kurį klasiką esate panašus būdo savybėmis, įpročiais ar smulkiomis, bet išskirtinėmis detalėmis. Nustebsite – kai kurie rašytojų charakterio bruožai ar svajonės pasirodys netikėti, tačiau įdomūs ir praskaidrinantys jų biografijas. Negana to – turėsite galimybę pasimatuoti jiems būdingus atributus ir pasirodyti draugams!
Galbūt paaiškės, kad jums visai tinka J. Biliūno ūsai arba Žemaitės skarelė… įsitikinsite iškart pasidarę asmenukę, bet prieš tai – trumpas testas. Pirmyn!

Ieškokite programėlės savo išmaniojo parduotuvėje (Android – Play Store ar iOS – App Store)!

Atlikę testą, nepamirškite rezultatais pasidalinti su visais, keldami nuotraukas į socialinius tinklus bei žymėdami #MeilėIš2Žvilgsnio

 


Mažuosius kviečiame dėlioti dėliones, o galbūt jiems patiks viktorina.

Žaisti

Žaidžiu ir mokausi

×

Basket

×

Basket

Padidinti tekstą