Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
19
sausio
2021

VASAROS NAUJIENOS

Vasara – puikus metas aplankyti muziejų! Kodėl?

  • Iki pat rudens muziejaus sodelyje bus galima prisėsti medžių pavėsyje su knyga rankose – jūsų lauks „Sodo varnos“ skaitykla. Joje galėsite ne tik išsirinkus paskaityti jums patikusią knygą, bet ir apsimainyti knygą su savo atsinešta, tad jei sode viso romano perskaityti nesuspėsite – tai galėsite padaryti grįžę namo. Ieškokite knygų mainų lentynos tarp sodo medžių!

  • Vasarą muziejuje senos parodos užleidžia vietą naujoms: jau eksponuojame J. Degutytės 90-mečiui skirtą parodą „Širdį aš eilėrašty slepiu...“, taip pat bendrą Maironio lietuvių literatūros muziejaus ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos projekto, skirto Lietuvos 100-mečiui paminėti, rezultatą – fotografijų parodą „Lietuvos rašytojų gyvenimo akimirkos“.

  • Birželį jau įvyko pirmas šią vasarą šeimų šeštadienis – sekite įrašus mūsų renginių kalendoriuje ir nepražiopsokite artimiausio šeimų šeštadienio!

  • O tų, kurie muziejuje dar niekada nesilankė, kaip visada lauks ir nuolatinės, Maironiui skirtos, ekspozicijos – Poeto memorialinio buto kambariai ir biografinė-literatūrinė ekspozicija „...palieku visą mano judomajį turtą...“ Smalsuoliai galės aplankyti muziejaus rūsius – viename jų galima išvysti parodą „Požemio galerija: rašytojai meno kūriniuose“.

  • Nepamirškite, kad Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia užsukti ne tik į savo centrines patalpas adresu Rotušės a. 13, bet ir į muziejaus padalinius. Vasarą ypač smagu pasivaikščioti po S. Nėries puoselėtą sodą Palemone! Informaciją apie visus muziejaus padalinius rasite čia>>

Iki pasimatymo muziejuje!

Visa galerija
Atgal