Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
22
sausio
2021

TARPTAUTINĖ ASMENUKIŲ MUZIEJUJE DIENA

Ar žinojote, kad sausio 18 dieną yra minima Tarptautinė asmenukių muziejuje diena?

Kviečiame Jus prisijungti prie šios akcijos – sausio 18 d., trečiadienį, užsukti į muziejų su išmaniuoju telefonu ar su fotoaparatu ir įsiamžinti mūsų ekspozicijų salėse! Nuolatiniai lankytojai žino – akis paganyti tikrai yra kur, o tie, kurie užsuks pas mus pirmą kartą, galės atrasti tarpukariu dvelkiančią Maironio buto romantiką, 16-ą amžių menančių gotikinių rūsių žavesį ir, tikimės, vis dar žiemiškai balto Poeto sodo lengvumą!..

Smalsiausiems lankytojams siūlome šią dieną geriau pažinti muziejų ir daugiau sužinoti apie jame saugomas vertybes, dalyvaujant nemokamoje ekskursijoje! Ekskursijos pradžia 15 val. Trukmė – 45 min. Būtina išankstinė registracija tel. nr. 8 37 206 842!

Pasipuoškite ir ruoškitės keliauti muziejun! O kad nuotraukomis grožėtumėtės ne tik patys vieni, raginame jomis dalintis socialiniame tinkle Facebook – pridėkite žymes #AsmenukėMuziejuje ir #MuseumSelfie bei nepamirškite pažymėti mūsų muziejaus puslapio!
 


Pirmą kartą ši smagi idėja – Tarptautinė asmenukių muziejuje diena – buvo įgyvendinta 2014 m. sausį, ją iniciavo kultūros tinklaraštininkė, tarptautinių kultūros programų koordinatorė ir muziejų entuziastė Mar Dixon iš Didžiosios Britanijos.

Asmenukių dienos tikslas – atgaivinti muziejus ir jų ekspozicijas, pristatyti juos kaip aktyvias, dinamiškas, šiuolaikiškas kultūros institucijas. Muziejų lankytojai ir darbuotojai kviečiami iš naujo atrasti muziejus kaip vietas, kuriose galima linksmai ir netradiciškai praleisti laiką, kūrybiškai pažvelgti į eksponatus ir juos savaip interpretuoti. 

Visa galerija
Atgal