Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
25
sausio
2021

TANGO KONCERTAS

Gruodžio 11 d., ketvirtadienį, 18 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje – Tango koncertas su Esteban Colucci (Argentina) ir Oliver Thedieck (Vokietija).
Programoje – tango, milongos ir valsai. Nuo Astor Piazzolla iki Carlos Gardel.

Bilieto kaina: 10 Lt / 2,90 EUR.


Esteban Colucci gimė Buenos Airėse 1979 m. Muzikos studijas pradėjo būdamas penkerių „Collegium Musicum“ vėliau tapo mokytojų Victor Villadangos ir Javier Bravo mokiniu konservatorijoje „Manuel de Falla“.
Žymiuose Argentinos koncertų salėse ir teatruose gitaristas aktyviai koncertavo ne tik kaip solistas, bet kartu ir su kamerines muzikos ansambliais. Užsienyje muzikantui teko koncertuoti tokiuose žavinguose miestuose kaip Paryžius, Maskva, Londonas, Kopenhaga, Briuselis, Talinas. Lietuvoje muzikantas jau spėjo sugroti festivalio Kaunas Jazz koncertuose, o Vilniuje tango kūrinius atliks jau antrą kartą. 
Esteban yra įrašęs septynias solo kompaktines plokšteles, kurios pelnė gitaristui ypač teigiamą muzikos kritikų ir publikos pripažinimą. 

Oliver Thedieck yra aktyvus tiek solo, tiek kamerinės muzikos atlikėjas, kuris specializuojasi šiuolaikinėje ir Pietų Amerikos muzikoje. Pagrindinį muzikanto repertuarą sudaro kompozitorių Jason R. Taylor, Ulrich Wedlich, Ralf Bauer-Mörkens kūriniai.  
Oliver Thedieck yra išleidęs keturias solo kompaktines plokšteles, taip pat įrašė kūrinius kartu su fleitininke Barbara Kahlert, tenoru Frank Selzle, gitaristu Colin Lang ir Armin Ruppel.
Oliver dėstytojavo muzikos akademijoje Santa Marcelina San Paule bei gitaristų asociacijoje Brazilijos mieste. Jis taip pat buvo kviestinis svečias dėstytojauti bei koncertuoti įvairiuose muzikos institucijose Meksikoje. Lietuvoje muzikantui dar neteko apsilankyti, taigi šis duetas su Esteban Colucci gitaristui taip pat atvers galimybę pažinti naują šalį.

Visa galerija
Atgal