Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
28
sausio
2021

SVAJŪNO SABALIAUSKO KNYGOS SUTIKTUVĖS

Rugsėjo 17 d., ketvirtadienį, 17 val. kviečiame į žurnalisto, rašytojo Svajūno Sabaliausko-Geladuonio knygos „Atviri pokalbiai su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais“ sutiktuves.
Kartu su knygos autoriumi dalyvaus Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai – poetas Donaldas Kajokas ir fotografas Romualdas Rakauskas. Renginį ves muziejaus direktorė, rašytoja Aldona Ruseckaitė.
Knygą bus galima įsigyti!
Maloniai laukiame!


S. Sabaliausko knygoje – pokalbiai su 21 Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, tarp kurių ir Donatas Banionis, Stasys Eidrigevičius, Jonas Jurašas, Jonas Mikelinskas. Kalbėta apie tai, kas aktualu šiandien, ir apie amžinąsias vertybes. Ką apie Lietuvą pasaulyje, emigraciją mano Nacionalinės premijos laureatai, ką galvoja apie euro įvedimą, apie kūrybą ir meną, kaip išgyvena išdavystes, ką prisimena ir kalba apie meilę, ką mano apie pačią Nacionalinę premiją?

* * * 

„Tikras menininkas, rašytojas, politikas, kaip ir tikras kunigas, pajunta misiją, kurią tiesiog privalo atlikti.“

 Donaldas Kajokas

„Pasaulio keisti net nenorėčiau, tik žinau, kad žmogui reikia grožio. O aš galiu reziumuoti: mano gyvenimas atgyventas, bet kiek man buvo liepta ir leista, padariau – ieškojau grožio.“

Romualdas Rakauskas

Visa galerija
Atgal