Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
24
sausio
2019

ŠEŠTADIENINĖ EKSKURSIJA

Dėmesio – kvietimas tiems, kurie liepos pabaigoje dar nesimėgauja atostogomis ir nuobodžiauja mieste! Paskutinį mėnesio šeštadienį kviečiame praleisti turiningai – lauksime jūsų 14 val. Maironio namuose.

Neretai girdime, kad pavienis lankytojas ar šeima negali aplankyti muziejaus su gidu, tam reikalinga grupė, todėl jau daugiau kaip metai laiko kviečiame jus į paskutinio mėnesio šeštadienio ekskursijas. Džiugu, kad į ekskursijas ateinančių dalyvių skaičius vis dar nemažėja!

Į ekskursijas registruotis gali visi norintys – ir po vieną, ir po du. O susirinkusiai grupei vedama ekskursija po Poeto buto kambarius. Gidai supažindina su Maironio gyvenimu Kaune, parodo kokių meno kūrinių turėjo įsigijęs poetes, neretai ir papasakoja vieną kitą linksmą nutikimą, susijusį su Poetu, kurio šiaip sau internete nesusirasi... Taigi apsilankyti ir nauju žvilgsniu pažvelgti į muziejų – tikrai verta!

Po ekskursijos galima toliau tyrinėti muziejų, apžiūrėti naujausias parodas, apsižvalgyti muziejaus rūsiuose arba prisėsti sodelyje – ten šiltuoju metų laiku veikia vasaros skaitykla!

Suskubkite registruotis liepos mėn. ekskursijai tel. nr. 8 37 207 608.

Visa galerija
Atgal