Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
19
sausio
2021

„PIRMAS LANKAS“ (4)

Džiugu pranešti, kad po vasaros atostogų – šį rudenį – tęsiame renginių ciklą „Pirmas lankas“, skirtą jaunųjų rašytojų pirmosioms knygoms pristatyti.
Trys pirmieji „Pirmo lanko“ renginiai džiugino poezijos žanro gerbėjus, Maironio namų rūsyje debiutinių knygų ištraukas skaitė Virginija Kulvinskaitė, Dovydas Grajauskas ir Lina Buividavičiūtė, o rudenį dėmesio centre atsidurs – PROZA!
Rugsėjo 29 d., šeštadienį, 15 val. kviečiame į ketvirtąjį „Pirmo lanko“ renginį, kurio metu Maironio lietuvių literatūros muziejuje svečiuosis rašytoja iš Klaipėdos Virginija Rimkaitė su debiutine prozos knyga „21 a“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2017 m.), autorę kalbins tekstų apie literatūrą autorius, psichologas Justinas Dižavičius.
Su nekantrumu laukiame visų „Pirmo lanko“ gerbėjų ir tų, kurie dar nespėjo užsukti – pažadame, bus smagu ir įdomu!


Apie knygą:
„Apysaka „21 a“ – nemenkas iššūkis skaitytojui. Kurdama mažo miestelio ir jo gyventojų paveikslą, autorė nepalieka aiškaus atsakymo, ką visu tuo norėjo pasakyti. Tikimasi, kad skaitytojas susipras ir pasitelks savo paties intelektinius gebėjimus. Tiesa, kyla įspūdis, kad kūrinys galėjo būti ir didesnės apimties, tuomet būtų galima skirti daugiau dėmesio kiekvienam personažui ir kūrinys darytų kur kas stipresnį poveikį skaitytojui. Dabar atrodo, kad autorė pasiliko šį bei tą rašomojo stalo ar vaizduotės stalčiuose. Šiaip ar taip, to, kas yra, visiškai pakanka, kad būtų galima džiaugtis į rankas pakliuvus šiam literatūros perliukui.“ – vienoje taikliausių recenzijų apie šią knygą rašo J. Dižavičius.

Visa galerija
Atgal