Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
24
lapkričio
2020

„NEPRIKLAUSOMŲ VALSTYBIŲ KŪRĖJAI...“

Kovo 23 d., penktadienį, 16 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje kviečiame į parodos „Nepriklausomų valstybių – Lietuvos ir Latvijos – kūrėjai Mintaujos gimnazijoje“, skirtos Lietuvos ir Latvijos valstybių Nepriklausomybių 100-mečiams, atidarymą!
Atidarymo renginyje dalyvaus Šiaulių „Aušros“ muziejaus direktorius Raimundas Balza ir pavaduotoja Virginija Šiukščienė, G. Eliaso Jelgavos istorijos ir meno muziejaus direktorė Gita Grasė, direktorės pavaduotojas dr. Gints Putikis, direktorės pavaduotoja Marija Kauperė. 
Eiles skaitys aktorius Aleksandras Rubinovas, kanklėmis skambins dr. Laura Lukenskienė.

Renginio metu galėsite įsigyti parodos knygą „Nepriklausomų valstybių – Lietuvos ir Latvijos – kūrėjai Mintaujos gimnazijoje“!

Šiaulių „Aušros“ muziejus inicijavo projektą, kurio tikslas – muziejinėmis priemonėmis – paroda ir knyga – per Mintaujos gimnazijos moksleivių likimus papasakoti Lietuvos ir Latvijos kelią į Nepriklausomybę, perteikti nepriklausomų valstybių istorijos fragmentus. Paroda parengta lietuvių ir latvių kalbomis, joje eksponuojami originalūs eksponatai ir eksponatų kopijos iš 29 abiejų šalių atminties institucijų ir 6 privačių archyvų bei kolekcijų.


Daugiau apie parodą skaitykite čia>>

 

Maloniai kviečiame!

Visa galerija
Atgal