Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
19
sausio
2021

MAMOS DIENOS RENGINIAI

Kasmet pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Svarbiausiam pasaulyje žmogui – Mamai, tą dieną sakomi švelniausi žodžiai, dovanojami gražiausi žiedai. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme, atgimstančia gamta.
Maironio lietuvių literatūros muziejus, minėdamas šią dieną, gegužės 9-ąją, šeštadienį, kviečia vaikučius su mamomis ir močiutėmis į nemokamus renginius!
11 val. – Kepinių konkursas-gerumo akcija „Viru viru košę...“
Kviečiame kartu su mamytėmis namuose iškepti sausainių, savo mėgstamą tortą ar pyragą ir atnešti į muziejų. Visi skanėstai bus parodyti parodėlėje, mamytės galės pasidalinti receptais. Artėjančios vaiko dienos proga, dovanotus saldėsius muziejaus darbuotojai nuveš Kauno vaikų namų auklėtiniams, kuriems bus ypač džiugu sulaukti su meile gamintų gardumynų.
12 val. – Gatvės piešinių konkursas „Mano mama pati gražiausia!“
Susitinkame aikštelėje prie Maironio paminklo, kur įvairiausiomis spalvomis piešime savo mamyčių portretus, rinksime gražiausią piešinį.
13 val. – Iniciatyvos-konkurso „Piešiu piešiu pasaką“ baigiamasis renginys, pasakų skaitymai su improvizacijomis „Iliustruojame pasaką...“, piešinių parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimas.
Motinos dieną visame pasaulyje tautos mini skirtingomis dienomis. Štai tą pačią dieną mamas sveikina ne tik lietuviai, bet ir vengrai, portugalai, ispanai, Pietų Afrikos Respublikos piliečiai. Kokias pasakas savo vaikams skaito mamos Vengrijoje, Portugalijoje ar Ispanijoje? Jei smalsu, atvykite į muziejų su mama, paskaitykime kitų tautų pasakų ir pabandykime jas iliustruoti.
 
Dėmesio! Gegužės 2–16 d. atsiveskite mamą į muziejų ir nusifotografuokite Senojoje fotoateljė nemokamai!
 
Laukiame visų Maironio lietuvių literatūros muziejuje, Rotušės a. 13, gegužės 9 d., nuo 11 val.


Renginiai nemokami!


p. s. Jeigu turite klausimų, laukiame Jūsų skambučio: 8 37 206842!
Visa galerija
Atgal