Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
23
sausio
2021

KŪRYBOS VAKARAS

2018 m. rugsėjo 5 d., trečiadienį, 17.30 val. kviečiame į jaunų autorių kūrybos vakarą, kurio metu jie pristatys savo pirmąsias eilėraščių knygas:
Karolis Bareckas „Skyrybos ženklas“, Tomas Vyšniauskas „Įelektrinto piemens“. Knygas 2018 m. išleido leidykla „Kauko laiptai“.
Kartu su autoriais dalyvaus ir apie jų kūrybą kalbės leidėjas, poetas Viktoras Rudžianskas, filosofijos dr. Ieva Rudžianskaitė, filologė Kristina Bačiulienė, vakaro metu gros fleitininkė Monika Ryškutė.
Vakarą ves muziejaus direktorė, rašytoja Aldona Ruseckaitė.


Knygas bus galima įsigyti.

Laukiame Jūsų!


K. Bareckas „Skyrybos ženklas“. Autoriaus žodis:
Mokyklos laikais žavėjausi astronomija, vėliau – studijavau filosofiją, o pastaruosius keletą metų įnirtingai naršau pasaulį. Keliavau po Aziją ir Centrinę Ameriką, dirbau Indijoje, savanoriavau pabėgėlių stovykloje Kroatijoje bei braidžiau po Himalajų sniegynus.
Mano santykis su poezija visada buvo komplikuotas. Kartais jos labai nekęsdavau, o kartais negalėdavau be jos gyventi. Tarp kintančių pomėgių ir tapatybės paieškų ji jau daug metų išlieka stabiliausia mano dalis.
Svarbiausias dalykas man yra laisvė. Laisvė nuo kasdienės rutinos, apribojimų, kuriuos susikuriame savo galvose, ir besaikio vartojimo. Poezija – mano maišto forma. Be jos būtų paprasčiau, bet ne taip įdomu.
 
T. Vyšniauskas „Įelektrinto piemens“. Autoriaus žodis:
gimęs 1978 m. Šakiuose. nei šakėmis ant vandens, nei šakomis į dangų. asfaltu. du dešimtmečiai žvilgčiojimo į upes Kaune. begalybė bandymų kažką gražaus pasakyti be-toninei planetos odai. bet spjaunu. ir rupūžės krenta. eilėraščių raštais margintos. priropoja pasaulio pakraštį. stebi, kaip įelektrinta viela tolyn nušokuoja raidės.


Visa galerija
Atgal