Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
30
spalio
2020

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Kauno apskrities 7-11 kl. mokinius gegužės 30-31 d. kviečiame į S. Nėries memorialinį muziejų, Maironio lietuvių literatūros muziejaus padalinį, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „S. Nėries gyvenimo ir kūrybos ženklai laikinojoje sostinėje“, skirtą LAIKINOSIOS SOSTINĖS ŠIMTMEČIUI.
 
Mylinčius literatūrą, dailę ar muziką, norinčius išreikšti save, susipažinti ir pabendrauti su bendraminčiais, pasimokyti bei patobulėti, kviečiame dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir įprasminti savo idėjas. Abi dienas dalyvius globos ir jiems padės visų trijų meno sričių mokytojai-kuratoriai: poetas Gvidas Latakas, dailininkės Nelė Jurgelionienė ir Rasa Kivilienė, muzikė Neonila Vrubliauskienė.
Kūrybinių dirbtuvių darbo pradžia gegužės 30 d., ketvirtadienį, 10 val.
Muziejininkė Asta Zenkevičienė supažindins su S. Nėries gyvenimo ir kūrybos ženklais laikinojoje sostinėje. Dalyviai susitiks su kuratoriais ir pradės kurti muziejaus erdvėse.
Gegužės 31 d., penktadienį, 14 val. – kūrybinių darbų pristatymo šventė.
 
Norinčiuosius dalyvauti prašome registruotis iki gegužės 28 d. tel. (8 37) 373606, 8 689 48036, 8 684 14823 arba el. paštu: s.neris@maironiomuziejus.lt  
 

Visa galerija
Atgal