Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
24
sausio
2021

KUR PRADINGO SODAS?

Gegužės 20 d., šeštadienį, 18 val. Maironio namuose prasidės Muziejų nakties renginiai.
Įvairios veiklos, užsiėmimai, užduotys ir, žinoma, prizai Jūsų lauks ir muziejaus salėse, ir rūmų rūsiuose. Ekspozicijų salės dirbs net iki 24 val., o muziejaus lankymas šį vakarą bus NEMOKAMAS!
Šių metų Tarptautinės muziejų dienos ir Europos muziejų nakties tema: „Muziejai ir nepatogios istorijos: kalbėti apie tai, kas nutylima“. Jau ruošiame įdomias istorijas ir laukiame Jūsų! Šeštadienio vakarą bandysime išsiaiškinti ir tai, kur pradingo Poeto sodelis? Nejaugi jam prisireikė remonto? Pažadame, net ir be sodelio nebus nuobodu! SKAITYKITE programą ir PASIŽYMĖKITE, kada ateisite!

PROGRAMA

18–24 val. – nemokamas visų muziejaus ekspozicijų lankymas
18–24 val. specialios, Muziejų nakčiai skirtos, parodos „TYLIAI“ lankymas (rūsyje)
18 val. – nemokama ekskursija po Poeto butą*
18–21 val. muziejaus padalinių mugė mansardoje (savo edukacines veiklas ir patį muziejų pristatys J. Tumo-Vaižganto, S. Nėries, V. ir B. Sruogų, J. Grušo, Vaikų literatūros muziejų darbuotojai)
18–21 val. – sodelio paieškos kūrybinėse dirbtuvėse
19 val. – nemokama ekskursija po Poeto butą*
20 val. – nemokama ekskursija po Poeto butą*

21 val. vakaro programa – nebylusis kinas lydimas muzikanto, kompozitoriaus iš Ukrainos Pavelo Pavlosiuko (fortepijonas) muzikinių improvizacijų (prieš renginį bus apdovanoti K. Bradūno viktorinos, kūrybos konkurso „Pasiskolink personažą!“ ir piešinių konkurso „Rašytojo geriausias draugas – personažas!“ nugalėtojai).

 
* Į ekskursiją būtina registruotis iš anksto, nes vietų skaičius – ribotas. Registracija užpildžius šią formą arba  tel. nr. 8 37 206 842.
 
Iki susitikimo muziejuje!

Visa galerija
Atgal