Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
21
sausio
2021

KONCERTAS „DIJUTO DIJUTĖLA“

2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienį, 15 val. kviečiame į Maironio namus – į kamerinės muzikos koncertą „Dijuto dijutėla“, kuris yra festivalio „Baltų raštai – 2017“ dalis!
Koncerte dalyvaus: Pasvalio kultūros centro Valakėlių skyriaus vaikų folkloro ansamblis „Tikutis“ (vad. Lina ir Albertas Bartašiai), Kauno r. Domeikavos gimnazijos folkloro ansamblis „Serbentėlė“ (vad. Daiva Bradauskienė, Vilius Marma), Rygos vaikų ir jaunimo centro „Laimīte“ folkloro grupė „Ciguzis“ (vad. Ieva Bērziņa), Ruopažu savivaldybės tradicinė vaikų ir jaunimo folkloro grupė „Oglīte“ (vad. Ligita Šreibere), Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos tradicinių instrumentų ansamblis „Ruzgelė“ (vad. Jurgita Petkutė-Marcinkienė), Palangos moksleivių klubo folkloro ansamblis „Kikilis“ (vad. Diana Šeduikienė), Kauno I-osios muzikos mokyklos kanklininkai (vad. Laimutė Stasė Proškutė), Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio meno mokyklos vaikų folkloro ansamblis „Sūduoniukai“ (vad. Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė), Prienų raj. Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Kankliukai“ (vad. Vilma Pučkienė, Dalia Venckienė), Utenos muzikos mokyklos folkloro studija-ansamblis „Sietynas“ (vad. Rima Garsonienė), Kauno lopšelio-darželio „Klumpelė“ auklėtiniai (vad. Laima Kubilienė).

Festivalį finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Kauno miesto savivaldybė.
Festivalio partneriai: Kauno miesto muziejus, Maironio Lietuvių literatūros muziejus, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Aukštaitijos nacionalinis parkas, Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, LK Kauno Įgulos Karininkų Ramovė, Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune, Raudondvario kultūros centras.
 

Maloniai kviečiame!


Rugsėjo 22–24 dienomis Kaune vyks IX tarptautinis tarptautinis vaikų ir jaunimo folkloro festivalis „Baltų raštai – 2017“, skirtas Piliakalnių metams. Festivalis „Baltų raštai“, tai – tradicinės kultūros renginiai vaikams, jaunimui ir šeimai Kaune ir Kauno rajone, skirti išsaugoti bei skleisti baltų tradicinę muziką, stiprinti lietuvių ir latvių tarpusavio ryšius. „Baltų raštai“ skatina domėtis savo ir kaimyninių tautų kultūra, istorija, papročiais, gilintis į savo šaknis, perduoti senąsias savo tautos muzikines ir šeimos  tradicijas, kviečia kartu švęsti rudens lygiadienį. Festivalis „Baltų raštai“ stiprina ne tik šeimos kartų vienybę, bet ir bendrystę tarp kaimyninių šalių.
Kamerinės muzikos koncertas „Dijuto dijutėla“, besiklausant tradicinių kūrinių, skirtų individualiam apmąstymui ir kamerinei aplinkai, skatins pajusti liaudies dainų ir instrumentinės muzikos gilumą. 

Visa galerija
Atgal