Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
21
spalio
2020

KNYGOS „GYVENIMAS ŠĖLSTA...“ PRISTATYMAS

Spalio 29 d., ketvirtadienį, 17 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje vyks Juozo Brazausko knygos „Gyvenimas šėlsta nevilties agonijoje: Jurgis Savickis – rašytojas ir diplomatas“ pristatymas. Renginyje kartu su knygos autoriumi dalyvaus režisierius Gytis Padegimas ir teatrologė Elvyra Markevičiūtė, Išeivių skyriaus vedėja, hum. m. dr. Virginija Babonaitė-Paplauskienė.
Renginio metu bus rodomas filmas „Jurgis Savickis ir Prancūzija“. Filmą komentuos J. Savickio krikšto sūnus Jonas Perkūnas Liutkus.

 


Jurgio Savickio kūryba inteligentiška, vientisa ir stilinga. Stebėti pasaulį ir gyvenimą rašytojas pasikėlė nuo žemės „ties aukštu sostu". Mūsų liaudiškoj, patriotiškai romantinėje beletristikoje J. Savickis atvėrė naują lapą.

Vincas Mykolaitis-Putinas

Pirmasis lietuvių rašytojas – laisvas europietis, kūręs ne iš moralinių ir patriotinių įsipareigojimų, o iš talento laisvės, skatinusios ne tik gyvenimo keliu kitaip eiti, bet ir rašyti kitaip.
Viktorija Daujotytė

XX a. Lietuvos rašytojų būryje J. Savickis parodomas kaip išskirtinis rašytojas ekspresionistas, ištikimas vaizduotės ir estetikos principams kūrėjas, kritikas avangardistas.
Janina Survilaitė

Ateidami nepamirškite apsauginės veido kaukės, laikykitės saugaus atstumo ir higienos reikalavimų.

Renginio metu bus fotografuojama, nuotraukos skelbiamos socialinėje medijoje.
Prašome registruotis tel. 8 37 207608. Vietų skaičius ribotas.

 
Laukiame Jūsų!

 

Visa galerija
Atgal