Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
25
sausio
2021

KNYGOS „DU LAGAMINAI“ SUTIKTUVĖS

Birželio 12 d., penktadienį, 17 val. Maironio namuose – Juttos Noak novelių knygos „Du lagaminai“ sutiktuvės.
Kartu su autore dalyvaus Lietuvos rašytojų sąjungos redaktorė Janina Riškutė, rašytoja Aldona Ruseckaitė, pianistas Viktoras Orestas Vagusevičius.


Kūrinių veikėjos – naivios, romantiškos keistuolės, nepritampančios prie šiurkščios realybės. Psichologines kolizijas išprovokuoja liga, mirtis, jausmų drama, emigracija, skirtingų tautybių ir epochų susidūrimai. 
Moralės svarstymų akiratyje atsiduria pažeidžiamiausi visuomenės nariai. Jautriai įsiklausoma į žmogaus likimą, gerbiant jo kitoniškumą ir laisvę. Lyrinę prozą papildo komiškos istorijos.

Jutta Noak – autorinis pseudonimas (tikr. Vaitkienė) – gydytoja, rašytoja, Hamburgo autorių susivienijimo ir Lietuvos rašytojų sąjungos narė, gyvena Vokietijoje, vadovauja lietuvių-vokiečių kultūros draugijai „Lit.art“.

„Viskas kinta... Baisiausia, mano pačios mintys viena kitai prieštarauja, konfliktuoja, ir metams bėgant staiga pastebiu, kad tai, kas anksčiau buvo labai svarbu ir tikra, kas, atrodė, kitaip ir būti negali, staiga pakito...“ knygos autorė Jutta Noak.

Visa galerija
Atgal