Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
16
sausio
2021

KNYGOS „DEBESŲ SALA“ SUTIKTUVĖS

2017 m. lapkričio 29 d., trečiadienį, 17 val. kviečiame į Edmundo Janušaičio tryliktos poezijos knygos „Debesų sala“ sutiktuves! Kartu su autoriumi dalyvaus knygos dailininkas Gintautas Velykis, rašytojai Stanislovas Abromavičius, Rimantas Klusas, Vladas Vaitkevičius ir kiti. Renginį ves muziejaus direktorė, rašytoja Aldona Ruseckaitė.

Knygą bus galima įsigyti!

 
Laukiame Jūsų!

Tryliktoji Edmundo Janušaičio knyga „Debesų sala“ skiriama mylimai moteriai. Taip, tik moterys drįsta priimti tryliktąją knygą – kaip didžią Meilės, Ištikimybės, Vilties ir Ateities paslaptį. Meilė – ne prietaras, meilė – stebuklas, kurį sukuria poetas. Ir stebuklas įvyksta, ir svajonės pildosi! Nes moteris nenuspėjama „kambario šviesos dugne“, ji „trapi kaip rytmečio gaivi pagunda“, joje esti „tikrieji namai“, o „bardo meilė daugiau / nei praūžusio vėjo kelionė“...

Eilėraščiai neramūs, gyvi, mirguliuojantys lyg upės „judesių verpetai“. Poetas ir jo Mylimoji, įvardinta Angelu, yra nuolat kelyje, nes kas akimirką viskas kinta, tačiau aplink daug šviesos, kuri išnyra iš žodžių, iš smėlio kopų, iš „amžinai budinčio dangaus“. Tebūnie Meilė ir Šviesa!
Poetų žmonos – kokia jų kasdienybė – karti, saldi?
Bet ta diena, kai vyras atneša ne rožių puokštę, o visą „Debesų salą“, garantuoju – yra pati laimingiausia...

Aldona Ruseckaitė


Renginį remia:

 

Visa galerija
Atgal