Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
19
sausio
2021

NAKTĮ SODAS NEUŽMIEGA!

Gegužės 21 d., šeštadienį, 18 val. Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia aplankyti jaukų ir paslaptingą Poeto naktinį sodą ir leistis į ekskursijas po Maironio rūmus bei išgirsti įdomių pasakojimų apie Poetą!
Ekskursijų pradžia 18, 19 ir 20 val. (būtina registracija!)
Taip pat lankytojams bus atvira „Požemio galerija“, kurioje meno darbuose pamatysite įamžintus lietuvių literatūros kūrėjus.
18–21 val. Maironio sode Jūsų lauks įvairios veiklos: galėsite sulošti vinto partiją, kartu su kitais lankytojais sukurti ilgiausią eilėraštį, dalyvauti loterijoje ir laimėti prizų, pasivaišinti arbatėle, o mažieji lankytojai kartu su tėveliais galės tapti pasakos veikėjais. Rūmų rūsiuose veiks ir įsiamžinti kiekvieną kvies tarpukario fotoateljė.
21 val. leisimės užburiami lyrinio žodžio: vakarėjančiame Maironio sode mus pasitiks VDU klubas „Declamationes“. Ieškosime tikrosios meilės, tiesos ir grožio – ieškosime Rožės, pražydėjusios tamsoj!


Pristatome veikėjus, kurie neleis muziejaus sode nuobodžiauti!

  • Susipažinkite – nepalaužiama pokalbio meistrė Zozefina! Jos žavesio skleidimo laukas – „bufetukas“, kuriame vaišinama kava ir arbata. Zozefina laaaabai mėgsta bendrauti ir šypsotis, „Muziejų naktį“ ji lauks jūsų 18:00 Maironio sode!
  • Mikliausių pasaulyje kojų savininkė – paštininkė Jadvyga. Ji visus pasitinka su šypsena, tačiau moka ir tvirtai ranką paspausti. Jadvyga taip priklijuoja pašto ženklą, kad jo nenuplėštų nė stipriausias šiaurės vėjas ar stichinė nelaimė! Maironio sodelyje Jadvyga kvies visus pasigaminti atvirlaiškį ir nemokamai jį išsiųsti bičiuliams su linkėjimais iš „Muziejų nakties“. Nepamirškite geriausio draugo adreso!
  • Sode mūzų jau ieško ir šeštadienio laukia poetinio žodžio mylėtojas – jautrusis Valerijonas. Jis alpsta vos išgirdęs pirmąją „Lietuva brangi“ eilutę. Valerijonas laaabai mėgsta poeziją, jam atrodo, kad gyvenimas, kuriame nebuvo parašytas nė vienas ketureilis, yra nieko vertas. Jis kvies svečius kartu rimuoti „Muziejų naktį“ ir sukurti magišką poemą! Ar išmėginsite plunksną?
  • Sode jau slapstosi ir geriausia Valerijono draugė, likimo ir visokios sėkmės specialistė Apolonija. Ji tiki, kad viskas gyvenime susideda iš laimėjimų ir pralaimėjimų. Apolonija mėgsta kelti klausimus ar netikėtai užklupti su mįsle. Sutikti Apoloniją naktiniame Maironio sode – tikra laimė, nes už teisingus ar bent linksmus atsakymus ji būtinai apdovanos!

Visos veiklos nemokamos! Laukiame Jūsų!

Turite klausimų? Kreipkitės: maironiomuziejus@yahoo.com, 8 37 206842.

Visa galerija
Atgal