Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
16
sausio
2021

DALYKIMĖS PRASMINGOMIS MINTIMIS!

Visus, kurie mėgsta skaityti knygas,
kviečiame suskubti ir sudalyvauti Maironio lietuvių literatūros muziejaus skaitymo skatinimo akcijoje bei papuošti išskirtine citata didžiausią Lietuvoje CITATŲ MEDĮ!

  • Skaitydami knygą (nesvarbu, kokią: lietuvių ar užsienio rašytojų; grožinę, mokslinę literatūrą, publicistiką ar panašiai), pasižymėkite Jums patikusį fragmentą!
  • Tada atvykite į muziejų ir užrašykite savo citatą ant specialaus lapelio!​ Svarbu! Nepamirškite nurodyti citatos autoriaus bei kūrinio pavadinimo!

  • Papuoškite užrašyta citata dailininkės Ingos Zamulskienės sukurtą medį, kad Jūsų perskaitytos mintys pasiektų ir kitų muziejaus svečių širdis!

Siūlome Citatų medyje ne tik palikti atrastą įdomų sakinį, bet ir būtinai sužinoti, kokie kūrinių fragmentai patiko kitiems muziejaus lankytojams!

Drąsiai ieškokite medyje įvairiaspalvių lapelių, skaitykite, dalykitės savo įspūdžiais!

P.s. Kiekvienas, kuris iki 2017 m. sausio 8 d. Citatų medyje paliks lapelį su citata, gaus dovanų puikų muziejaus bloknotą su magnetu bei pieštuku, kad originalios mintys niekur nepradingtų! Dovanų skaičius ribotas, tad ilgai nedelskite!
 
Projekto rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba!

Visa galerija
Atgal