Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
25
sausio
2021

„RAŠYTOJO GERIAUSIAS DRAUGAS – PERSONAŽAS!“

Šį pavasarį Maironio lietuvių literatūros muziejuje buvo paskelbti net trys konkursai:  kvietėme dalyvauti viktorinoje „K. Bradūno gyvenimas ir kūryba“, piešinių konkurse „Rašytojo geriausias draugas – personažas!“ bei rašinių konkurse „Pasiskolink personažą!“. Norime pasidžiaugti, kad visi konkursai sulaukė didelio susidomėjimo, o darbų sulaukėme iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių!
Piešinių konkursas „Rašytojo geriausias draugas – personažas!“ –  kūrybiškumą ugdantis, skaitymą skatinantis konkursas.  Mokiniai piešiniuose buvo kviečiami pavaizduoti, kaip jie įsivaizduoja rašytojo ir jo personažo bičiulystę, teptuku ar pieštuku perteikti lengvai atpažįstamą personažą iš savo mėgstamos knygos.
Piešinius vertino ir laureatus išrinko Maironio lietuvių literatūros muziejaus dailininkė Inga Zamulskienė. Dailininkė išrinko tuos piešinius, kurie buvo originaliausi, kūrybiškiausi ir netikėti. Visus piešinius galima apžiūrėti muziejuje, 3 aukšte veikiančioje parodoje, o konkurso nugalėtojų pavardes galite rasti čia>>

Virtualioje parodoje dalijamės piešinių konkurso laureatų darbais! Pasigrožėkite!

Parengė ekskursijų vadovė Sandra Butkutė
ir kuratorė Kristina Urnaitė
Visa galerija
Atgal