Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
12
gruodžio
2017
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

VIKTORINOS REZULTATAI

Norime pasidžiaugti, kad jubiliejinė viktorina, skirta Kazio Bradūno 100-osioms gimimo metinėms paminėti, sulaukė didelio susidomėjimo, todėl sulaukėme nemažai laiškų, su atsakymais į klausimus. Visus juos peržiūrėjome, įvertinome, ir pirmiausiai atrinkome tuos viktorinos dalyvius, kurie į visus klausimus atsakė išsamiai ir teisingai.
Taigi, norime pasveikinti viktorinos nugalėtojas Arūnę Gaudinskaitę, Audrę Baltrušaitytę ir Smiltę Stalauskaitę! Šioms dalyvėms įteiksime diplomus bei Maironio lietuvių literatūros muziejaus leidinį „Kazys Bradūnas. Archyvai“ (sudarytoja hum. mokslų dr. V. Babonaitė-Paplauskienė).
Padėkas ir atminimo dovanėles taip pat norime įteikti ir toms viktorinos dalyvėms, kurios atsakydamos padarė tik vieną kitą nedidelę klaidą. Sveikiname Dalią Černeckytę, Emiliją Eimontaitę, Irmą Jauneikienę, Laimą Ryženinienę, Mariją Gustainienę!

Diplomus, padėkas ir dovanas galėsite atsiimti Maironio lietuvių literatūros muziejuje (Rotušės a. 13, Kaunas) gegužės 20 dieną vyksiančiame „Muziejų  nakties“ renginyje. Diplomai bus teikiami 21 val. (prieš koncertą). Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel.  8 37 20 68 42 arba el. paštu vrs@maironiomuziejus.lt

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems!


Atgal