Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
17
sausio
2018
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

NAUJAUSI KONKURSAI IR CITATŲ MEDIS!

  • Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas! Iki spalio 26 d. prašome registruotis į konkurso I turą! Daugiau >> 
  • Vaikų literatūros muziejuje – lietuvių pasakų veikėjo kiškio kūrimo konkursas! Daugiau >>

Visus, kurie mėgsta skaityti knygas, kviečiame dalyvauti Maironio lietuvių literatūros muziejaus skaitymo skatinimo akcijoje ir kurti didžiausią Lietuvoje CITATŲ MEDĮ! „Niekada nebūsi vienas, kol skaitysi knygą“, – taip yra sakiusi amerikiečių rašytoja Susan Wiggs. Čia, muziejuje, kuriame be kitų eksponatų gausu ir knygų, mes tikime, kad skaitydami ne tik nebūsime vieni, bet ir vieniši – nuolat augsime, tobulėsime, sutiksime ne tik popierinių puslapių veikėjus, kurie mus įkvėps dideliems darbams, bet susipažinsime ir su kita žodį ir kalbą mylinčia siela, su kuria bus gera aptarti skaitytą romaną ar filosofinį veikalą.
Auginti mūsų visų Citatų medį paprasta: skaitydami knygą, pasižymėkite Jums patikusią mintį, užsukite muziejun ir, užrašę citatą ant specialių lapelių, papuoškite ja dailininkės Ingos Zamulskienės sukurtą medį, kad Jūsų perskaityti „perlai“ – juokingi, išmintingi, rimti ar žaismingi – pasiektų ir kitų muziejaus svečių širdis.
Kiekvienas, kuris Citatų medyje paliks lapelį su citata, gaus dovanų puikų muziejaus bloknotą su magnetu bei pieštuku, kad originalios mintys niekur nepradingtų! Dovanų skaičius ribotas, tad ilgai nedelskite!

Visa galerija
Atgal