Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
23
gegužės
2018

„PAVASARIŲ ŠIMTAS“ LAUREATAI

Pavasariui artėjant skelbėme kūrybos konkursą „Pavasarių šimtas“ – kvietėme visus moksleivius pademonstruoti savo kūrybiškumą ir nutapyti, nuspalvoti, nulipdyti, nunerti, pasiūti ar iškarpyti išsiilgtą ir laukiamą PA-VA-SA-RĮ!
Iki balandžio 9 dienos į muziejų pašto karveliais atskrido didelis būrys jūsų darbų – sulaukėme net 87 konkursantų darbų, tačiau šiandien galime pasidžiaugti, kad jau suspėjome juos visus apžiūrėti, o muziejaus dailininkė Inga Zamulskienė spėjo išrinkti verčiausius laureato vardo!
Konkurso darbų paroda džiugina muziejaus lankytojus – kviečiame ir Jus aplankyti pavasarišką parodą muziejaus edukacinėje klasėje (2-ame aukšte).
Sveikiname konkurso laureatus ir kviečiame į apdovanojimų renginį gegužės 19 d., šeštadienį, 17 val. Jūsų laukia ne tik diplomai, bet ir prizai! Tie, kurie šįkart nelaimėjo, tačiau norėtų atsiimti padėkas už dalyvavimą – Jūsų taip pat lauksime gegužės 19 d. Jei į renginį atvykti negalėsite – užsukite į svečius muziejaus darbo laiku!

Konkurso „Pavasarių šimtas“ laureatai:

  1. Agota Sirvydė (7 m., VMLR dailės studija)

  2. Akvilė Monkevičiūtė (5 m., VMLR dailės studija)

  3. Augustė Jusevičiūtė (7 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

  4. Austėja Burbaitė (10 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

  5. Dovilė Sabulytė (14 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

  6. Eglė Gerulskytė (7 m., VMLR dailės studija)

  7. Emilis Andrulevičius (11 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

  8. Gabrielė Cybaitė (7 klasė, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)

  9. Ineta Monkevičiūtė (19 m.,  Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla)

  10.  Kajus Jakaitis (4 klasė, Kauno Gedimino sporto ir sveikatingumo gimnazija)

  11.  Kotryna Juškaitė (9 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

  12.  Leonardas Orlakas (14 m., Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)

  13.  Lukas Lee (6 klasė, Kauno šv. Kazimiero  progimnazija)

  14.  Neida Leonavičiūtė (7 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

  15.  Ugnė Bazenytė (7 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

  16.  Viktorija Rakčejeva (5 m., VMLR dailės studija)

  17.  Žemyna Kirkutė (8 m., Kauno tautinės kultūros centro studija „Langas“)

 
Jei turite klausimų – skambinkite (tel. nr. (8 37) 206 842), rašykite (konkursai@maironiomuziejus.lt)!


Atgal