Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
17
sausio
2018
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

MUZIEJŲ NAKTIS 2017

Kur pradingo sodas?

Gegužės 20 d., šeštadienį, 18 val. Maironio namuose prasidės Muziejų nakties renginiai.

Įvairios veiklos, užsiėmimai, užduotys ir, žinoma, prizai Jūsų lauks ir muziejaus salėse, ir rūmų rūsiuose. Ekspozicijų salės dirbs net iki 24 val., o muziejaus lankymas šį vakarą bus nemokamas!

Šių metų Tarptautinės muziejų dienos ir Europos muziejų nakties tema: „Muziejai ir nepatogios istorijos: kalbėti apie tai, kas nutylima“. Naktinėjant bandysime išsiaiškinti, o kurgi pradingo Poeto sodelis? Pažadame, net ir be sodelio nebus nuobodu! Skaitykite programą ir pasižymėkite, kada ateisite!

PROGRAMA

18–24 val. – nemokamas visų muziejaus ekspozicijų lankymas
18–24 val. speciali Muziejų nakčiai skirta paroda muziejaus rūsyje „TYLIAI“
18 val. – nemokama ekskursija po Poeto butą*
18–21 val. muziejaus padalinių mugė mansardoje (savo edukacines veiklas ir patį muziejų pristatys J. Tumo-Vaižganto, S. Nėries, V. ir B. Sruogų, J. Grušo, Vaikų literatūros muziejų darbuotojai)
18–21 val. – sodelio paieškos kūrybinėse dirbtuvėse
19 val. – nemokama ekskursija po Poeto butą*
20 val. – nemokama ekskursija po Poeto butą*

21 val. vakaro programa – nebylusis kinas lydimas muzikanto, kompozitoriaus iš Ukrainos Pavelo Pavlosiuko (fortepijonas) muzikinių improvizacijų (prieš renginį bus apdovanoti K. Bradūno viktorinos, kūrybos konkurso „Pasiskolink personažą!“ ir piešinių konkurso „Rašytojo geriausias draugas – personažas!“ nugalėtojai).

 
* Į ekskursiją būtina registruotis iš anksto, nes vietų skaičius – ribotas. Registracija čia: https://goo.gl/forms/5MzhPa45C53wz1ol2
 
Iki susitikimo muziejuje!

Visa galerija
Atgal