Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
17
sausio
2018
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

„MUZIEJININKAS – ĮDOMI PROFESIJA“

2016 metais Maironio lietuvių literatūros muziejus švenčia savo 80-metį ir todėl nori jus visus (visus VISUS!) supažindinti su savo veikla ir sužavėti muziejininkystės paslaptimis! Projektas Kas muziejuje gyvena?kiekvieną mėnesį pakvies į vis kitokius užsiėmimus. Kovo mėnesį pradedame su šūkiu „Muziejininkas – įdomi profesija“, duris atversime smalsiems moksleiviams, kurie nori susipažinti su vidiniu muziejaus pasauliu.
Projekto veiklos bus vykdomos 4 dienas, jų metu moksleiviai susipažins su muziejuje esančiomis ekspozicijomis, klausysis įdomių gido pasakojimų, keliaus į muziejaus fondus, kur saugomi vertingiausi eksponatai. Fondų darbuotojai parodys, kaip atrodo kartoteka, kaip susirasti reikiamą knygą pagal jos numerį, paaiškins, kas yra eksponato pasas, o vėliau ir patys moksleiviai, išsirinkę įdomiausią eksponatą, galės parašyti jo pasą. Sužinos, kas yra muziejinė ekspedicija, kaip muziejuose yra rengiamos parodos. Paskutinę programos dieną parodą parengs patys moksleiviai, jiems padės muziejininkai, fotografas, dailininkė.
Būtina išankstinė registracija (maironiomuziejus@yahoo.com, tel. nr.: 8 37 206842; 8 618 26887). Projekto veiklos bus vykdomos 4 dienas (kovo 15, 17, 30, 31 dienomis).
Naujienas apie projektą sekite mūsų tinklapyje bei Facebook paskyroje (Maironio lietuvių literatūros muziejus).


Atgal