Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
17
sausio
2018
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

PAŽINK MAIRONIO NAMUS KITAIP!

Kviečiame išbandyti dvi naujas edukacines programas Maironio lietuvių literatūros muziejuje!


„Maironio namų kodas v1.0“ (jaunesniųjų klasių moksleiviams)
Moksleivi, ar mokykloje mėgsti sėdėti įkišęs nosį į išmanųjį?
Galėtum užsimerkęs išvardyti Android‘o versijas eilės tvarka?

Jei taip, tuomet lengvai susidorosi su užduotimis ir mūsų muziejuje. Čiupk savo klasės draugus bei mokytoją ir keliauk į Maironio muziejų! Nes čia galėsi susipažinti su poeto kūryba naudodamas savo išmanųjį telefoną.
Daugiau >>


„Pažink muziejų! (jaunesniųjų ir vyresniųjų klasių moksleiviams)
Ar žinote, kiek kalbų mokėjo Maironis? Kaip su muziejaus įkūrimu susijusi „Volkswagen“ gamykla? O kodėl Bernardas Brazdžionis yra svarbus muziejui? Nežinote? Ne bėda: atsakymus sužinosite atėję pas mus!
Šios edukacinės programos metu moksleiviai išklauso ekskursijų vadovės pasakojimą, o po to pasiskirsto į komandas ir žaidžia tikrų tikriausią stalo žaidimą – ridena kauliuką, keliauja žaidimo takeliu tolyn, o pasiekę langelius-klaustukus – gauna užduotį. O užduotys laukia pačios įvairiausios – jaunesnių klasių moksleiviai gali tikėtis ne tik teorinių klausimų, bet ir praktinių užduočių: padeklamuoti Maironio eilėraščio posmą, sudėlioti Maironio kambario nuotrauką iš didelių minkštų kubų ar įminti mįslę. Vyresnieji galės pademonstruoti savo žinias atsakinėdami į klausimus apie muziejaus istoriją bei Maironio gyvenimą, o taip pat ir atskleisti savo kūrybingumą interpretuodami tokias Maironio gyvenimo detales kaip laurų vainikas, „Aušros“ laikraštis ar Katalikių moterų draugija. Kaip gi šie dalykai buvo susiję su Maironiu?
Registruokitės ir sužinokite!
Tel. nr. 8 37 206842

Visa galerija
Atgal