Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
11
rugpjūčio
2020

JŪSŲ ASMENINĖ PARODA MUZIEJUJE!

Kartais jau nuo vaikystės tampame kolekcininkais – su entuziazmu ir užsidegimu renkame pašto ženklus, atvirukus ar saldainių popierėlius. Vėliau šį pomėgį pamirštame arba kimbame į rimtesnių kolekcijų formavimą. Žinoma, dažniausi atvejai ir yra, kai jau suaugę ir rimti pradedame ką nors rinkti. Mes, muziejininkai, įsivaizduojame, jog ne vienuose namuose yra kolekcijų, kurios sietųsi su žodžiu, knyga, literatūra ar fotografija. Galbūt esate paveldėję iš savo senelių ar tėvų, tetų ar kaimynų kokį archyvą, kuriame yra dokumentų, fotografijų ar laiškų kultūros žmonių, rašytojų? O gal turite įdomių autografų, įrašytų į knygas? O gal paliko koks garsus kultūros veikėjas savo siuvinėjimo, drožinėjimo ar kitokių rankdarbių?
Ir ką gi mes siūlome? Kad ir Jūs galite surengti nedidelę parodėlę mūsų muziejuje! Tuomet Jūsų turtus pamatytų ir bičiuliai, ir giminės, ir visi muziejaus lankytojai. Galėtume kartu surengti Jūsų parodos pristatymą.
Taigi laukiame Jūsų pasiūlymų, parodėlės turinio aprašų ar gal ir fotografijų el. paštu parodos@maironiomuziejus.lt
Su įdomiausių kolekcijų savininkais iš anksto tarsimės, kada jie galės eksponuoti savo kolekciją klasiko Maironio rūmuose Kaune.
 
Turite klausimų? Būtinai atsakysime: 8 37 200410 arba parodos@maironiomuziejus.lt


Atgal