Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
24
sausio
2018
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

KVIEČIAME LANKYTI PARODAS

Muziejuje gyvenimas verda nuolat – moksleivių grupes keičia pavieniai lankytojai, čia skaitomos paskaitos, vyksta įvairūs literatūriniai renginiai. Tačiau labai svarbi muziejaus dalis – laikinosios parodos, kurios dažniausiai lankytojus kviečia užsukti tik kelis mėnesius, nors pristato įdomų ir svarbų kūrėją, jo asmenybę, gyvenimą bei literatūrinį palikimą. Todėl sutikdami naujus metus kviečiame nuolat sekti muziejaus naujienas ir nepraleisti jums įdomių parodų!

Šįkart norėtume paraginti užsukti apžiūrėti teminę parodą „Rašytojų piešiniai Maironio muziejaus fonduose“. Supratote teisingai – šioje parodoje galėsite išvysti savo pamėgtų rašytojų tapytus paveikslus, rankų darbo atvirukus ar mokyklos laikų piešinius. Daugelis tikisi, kad literatūros muziejuje nieko daugiau be literatūros ir nepamatysi, tačiau mes laužome šį stereotipą ir pristatome žinomus rašytojus kitu kampu. Šioje parodoje eksponuojami tiek ir rašytojų bei profesionalių menininkų – Leonardo Gutausko, Jurgos Ivanauskaitės, Kęstučio Kasparavičiaus ir Romualdo Lankausko darbai; tiek ir tų rašytojų darbai, kuriems kitos meno formos buvo tik laisvalaikio praleidimo būdas, parodoje išvysite, ką yra sukūrę Petras Babickas, Henrikas Algis Čigriejus, Paulius Jurkus, Jurgis Kunčinas ir kt.

Parodą parengė Šiuolaikinės literatūros skyriaus muziejininkas Edmundas Kazlauskas, apipavidalino dailininkė Inga Zamulskienė.

Paroda veiks iki vasario 3 d.

 


Šiuo metu muziejuje veikia šios parodos:

♦ „Kristijonui Gotlybui Milkui – 285“. Daugiau>>
♦ „Žalios metų salos“ (E. Matuzevičiui – 100). Daugiau>>
♦ „Neskelbti eksponatai“ (Maironiui – 155). Daugiau>>
♦ „Sename dvare“. Daugiau>>
♦ „Rytoj bus per vėlai...“ (Antanui Gustaičiui – 110). Daugiau>>
♦ „Rašytojų piešiniai Maironio muziejaus fonduose“. Daugiau>>
♦ Edukacinė ekspozicija „Lietuvių literatūra – trumpai ir žaismingai“. Daugiau>>

 

Visa galerija
Atgal