Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
21
lapkričio
2017
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

KONKURSŲ NUGALĖTOJAI

Šį pavasarį Maironio lietuvių literatūros muziejuje buvo paskelbti net trys konkursai:  kvietėme dalyvauti viktorinoje „K. Bradūno gyvenimas ir kūryba“, piešinių konkurse „Geriausias rašytojo draugas – personažas!“ bei rašinių konkurse „Pasiskolink personažą!“. Norime pasidžiaugti, kad visi konkursai sulaukė didelio susidomėjimo, o darbų sulaukėme iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių!
Viktorina šiais metais buvo skirta K. Bradūno gyvenimui ir kūrybai, nes 2017-aisiais minime poeto 100-asias gimimo metines. Viktorinos dalyviai buvo kviečiami apsilankyti parodoje „Semiu krikšto vandenį giesmei...“ bei susipažinti su nauju muziejaus leidiniu „Kazys Bradūnas. Archyvai“, kurį sudarė dr. V. Babonaitė-Paplauskienė, nes čia buvo galima rasti kone visus atsakymus į viktorinos klausimus. Sveikiname viktorinos nugalėtojus! Juos galite rasti čia>>
Piešinių konkursas „Geriausias rašytojo draugas – personažas!“ ir rašinių konkursas „Pasiskolink personažą!“ –  kūrybiškumą ugdantys, skaitymą skatinantys konkursai.  Mokiniai piešiniuose buvo kviečiami pavaizduoti, kaip jie įsivaizduoja rašytojo ir jo personažo bičiulystę, o rašiniuose „apgyvendinti“ kito rašytojo sukurtą, lengvai atpažįstamą personažą.
Piešinius vertino ir laureatus išrinko Maironio lietuvių literatūros muziejaus dailininkė Inga Zamulskienė. Dailininkė išrinko tuos piešinius, kurie buvo originaliausi, kūrybiškiausi ir netikėti. Visus piešinius galima apžiūrėti muziejuje, 3 aukšte veikiančioje parodoje, o konkurso nugalėtojus galite rasti čia>>
Konkurso „Pasiskolink personažą!“ rašinius vertino trys rašytojos: Egidija Šeputytė, Nijolė Raižytė ir Lina Navickaitė. Geriausiu išrinktas Linos Buividavičiūtės kūrinys „Dar vienas lošimas“. Sveikiname nugalėtoją! Komisijos narių teigimu, įvertinti darbus nebuvo lengva užduotis, nes ir kiti rašiniai buvo kūrybiški, įdomūs, todėl „už sklandų ir vaizdingą pasakojimą“ padėka skiriama Alicijai Valentukevičiūtei. Padėka „už žaismingai išradingą pasakojimą“ taip pat skiriama Gertrūdai Vivien Delkutei. Sveikiname!
Pamanėme, kad „Muziejų naktis“ – puiki proga apdovanoti visų konkursų nugalėtojus. „Muziejų nakties“ renginiai Maironio lietuvių literatūros muziejuje prasidės gegužės 20 dieną, šeštadienį, 18 valandą. Platesnę informaciją apie renginio programą rasite čia>>. Prieš vakaro programą, 21 val., vyks konkursų nugalėtojų apdovanojimai. Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos e. paštu konkursai@maironiomuziejus.lt arba tel. 8 37 206 842.


 

Parengė ekskursijų vadovė Sandra Butkutė

Visa galerija
Atgal