Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
17
sausio
2018
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

IR VĖL MOKSLO METAI!

Mieli mokytojai, moksleiviai, muziejaus bičiuliai,

sveikiname Jus su artėjančių naujų mokslo metų pradžia! Kaip ir kiekvienais metais, prasidėjus rudeniui, Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia Jus apsilankyti restauruotame memorialiniame kunigo, poeto Jono Mačiulio-Maironio bute, kitiems lietuvių rašytojams skirtose parodose, dalyvauti edukacinėse programose, tradiciniuose ir naujuose konkursuose, viktorinose.

Norime pasidžiaugti, kad šių metų balandžio mėnesį atidarėme naują edukacinę ekspoziciją „Lietuvių literatūra – trumpai ir žaismingai“, kurioje supažindiname su pagrindiniais lietuvių literatūros istorijos įvykiais, reiškiniais ir asmenybėmis. Ekspozicijoje galėsite keliauti per įvairius laikotarpius bei išbandyti gotikinio šrifto subtilybes, pasukti K. Donelaičio „Metų“ ratą ir atsakyti į klausimus, atrasti draudžiamos spaudos slėptuves, atpažinti lietuvių literatūros klasikus, nusifotografuoti Laisvės alėjoje ar Konrado kavinėje su Kaziu Binkiu, sukurti keturvėjišką eilėraštį, o vėliau, pakėlus užkardą, užeiti į cenzoriaus kambarėlį, pamatyti išeivių rašytojų gyvenimo akimirkas DP stovyklose, susipažinti su palikimu iš tremties, įsijausti į muziejininko-bibliotekininko ar literatūros žinovo vaidmenis, pakopinėti žinių medaus iš Bernardo Brazdžionio avilio ir... dar daug įdomybių čia galima sužinoti apie lietuvių literatūrą! Išsamesnę informaciją apie šią ekspoziciją rasite čia>>.

Šį rudenį vyresniųjų klasių moksleiviams siūlysime užsisakyti ir visiškai naują edukacinę programą „Pavasario balsai“, kurioje bus koncentruojamasi į svarbiausią Maironio literatūrinį palikimą – poezijos knygą „Pavasario balsai“. Šios edukacinės programos dalyviai sužinos daug įdomių faktų apie Maironio kūrybą: kiek „Pavasario balsų“ leidimų išėjo poetui gyvam esant, kuris iš jų buvo sutiktas ir vertintas šiek tiek kritiškai, kokiais eilėraščiais nauji leidimai buvo papildomi, kur „dingo“ antrasis „Pavasario balsų“ leidimas, kokiems asmenims poetas dedikavo savo eilėraščius, taip pat moksleiviai turės galimybę patyrinėti ir palyginti, kaip įvairiuose leidimuose kito ir patys eilėraščiai, kaip jie buvo redaguojami. Platesnę informaciją apie šią edukacinę programą jau netrukus rasite mūsų svetainėje, naujienas galite sekti ir socialiniame tinkle „Facebook“!

O visas edukacines programas, kurias galite užsisakyti jau dabar, rasite čia>>.

Užsakymas ir informacija telefonu 8 37 206 842!
Kviečiame atvykti ir smagiai bei turiningai praleisti laiką muziejuje!

 

Parengė ekskursijų vadovė Sandra Butkutė

Visa galerija
Atgal