Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
21
gegužės
2018

Atnaujinta svetainė „Literatūrinė Lietuva“!

Maironio lietuvių literatūros muziejus baigė įgyvendinti LR kultūros ministerijos Kultūros rėmimo fondo paremtą projektą „Literatūros muziejai: tavo ir mano kultūros dalis“, kurio pagrindinis tikslas – skleisti informaciją apie lietuvių literatūros paveldą už muziejaus ribų, išryškinant muziejaus aktualumą įvairių pomėgių ir skirtingo amžiaus visuomenės grupėms, supažindinant su daugumai lietuvių vis dar nežinoma – patrauklia, šiuolaikiška, atvira, padedančia įgyti naujų žinių – muziejaus erdve.
Taigi nuo šiol mūsų atnaujintoje svetainėje galėsite ne tik pirmieji sužinoti naujienas apie mūsų muziejus, lengvai rasti informaciją apie vyksiančius renginius, atidaromas parodas, patogiai pasirinkti norimas edukacines programas pagal amžių arba muziejus, bet ir palikti savo atsiliepimus el. svečių knygoje, užsisakyti Maironio lietuvių literatūros muziejaus ir dar 5 padalinių naujienlaiškį el. paštu.
Žinoma, tęsime tradicijas ir kiekvieną savaitę pristatysime vis naują įdomų eksponatą, rengsime naujas virtualias parodas. 
Taupysime skubančių žmonių laiką. Jiems mūsų svetainė turėtų būti itin patraukli: skyriuje „Skubančiam lankytojui“ talpinama ne tik pagrindinė, tačiau ir konkreti, tam tikroms tikslinėms grupėms skirta informacija: mažajam muziejaus svečiui, moksleiviui,
studentui, mokytojui, tyrinėtojui, šeimoms ir... visiems dideliems.
Taip pat kiekvienas turės galimybę įsigyti norimus leidinius net neišėjęs iš namų ar darbo vietos.
Skyriuje „Įsimintini jubiliejai“ rasite išsamią informaciją apie rašytojų jubiliejus, jų minėjimus bei kitus įdomius faktus.
 
*Šiuo metu kai kuriuose svetainės skyriuose informacija yra vis dar pildoma. Atsiprašome už nepatogumus!
Visa galerija
Atgal