Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
21
sausio
2021

SENJORŲ KŪRYBOS POPIETĖ

Balandžio 14 dieną, šeštadienį, į Maironio lietuvių literatūros muziejų rinkosi senjorai – buvo surengta kūrybos popietė, skirta visiems kuriantiems, rašantiems, literatūrai neabejingiems senjorams. Muzika ir dainomis žiūrovus džiugino „Kauno senjorų“ dainų klubas „Pinija“ (vadovas Arvydas Paulauskas).
Renginio metu dalyvius kvietėme prisistatyti, paskaityti savo kūrybos – keletą eilėraščių ar prozos ištraukų. Ši popietė – paskata senjorams susiburti, kurti ir savo kūryba dalintis su kitais. O mes, Maironio lietuvių literatūros muziejaus darbuotojai, visada džiaugiamės kūrybingais žmonėmis ir skatiname juos rašyti.
Džiugu, kad nors toks renginys muziejuje buvo organizuojamas pirmą kartą, sulaukėme didelio senjorų susidomėjimo – savo kūryba dalijosi net 18 dalyvių. Vieni jų prisipažino, kad labai jaudinasi, nes šis renginys jiems debiutas, kiti – galėjo pasidžiaugti ir jau išleistomis knygomis. Ir skaitovus, ir žiūrovus, intrigavo tai, kad dalyvių, skaitysiančių savo kūrinius, eiliškumas iš anksto nebuvo sudarytas, kiekvienas senjoras dalyvavo loterijoje ir burtų keliu traukė pavardę žmogaus, kuris po jo tęs skaitymus.
Dėkojame visiems už šiltą popietę Maironio lietuvių literatūros muziejuje ir, tikimės, greitai susitiksime vėl!
 

Parengė ekskursijų vadovė Sandra Butkutė,
nuotraukos Zenono Baltrušio

Visa galerija
Atgal