Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
17
sausio
2021

MŪSŲ MUZIEJUS – MOKYKLOJE BE SIENŲ

Lapkričio 7 d., šeštadienį, nuūžė paskutinioji Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusio renginio „Mokykla be sienų“ diena Vilniuje, kurioje dalyvavo ir Maironio lietuvių literatūros muziejaus delegacija.
Muziejus kasmet sugalvoja ir sėkmingai įgyvendina keletą edukacinių programų įvairaus amžiaus lankytojams, todėl ir šį kartą norėta savo idėjomis, unikalia literatūrine patirtimi ir gera nuotaika pasidalinti su Lietuvos švietimo bendruomene.
Nuo pat ryto iki vėlaus vakaro parodoje šurmuliavo gausybė lankytojų – daugiausiai mokytojai ir mokiniai, tačiau buvo ir studentų, dėstytojų, šeimų. Mugę aplankė net pati prezidentė Dalia Grybauskaitė, netrūko ir žiniasklaidos dėmesio.
Muziejaus edukatorės pristatė naują, jaunesniųjų klasių mokiniams skirtą edukacinę programą „Požemio rašytojai atgyja skulptoriaus dirbtuvėlėje“, kurią įkvėpė muziejaus požemyje saugomos įvairiausios skulptūros. Parodoje pagaminta ir padovanota apie 200 medalių iš gipso ir skulptūrėlių iš keraminio molio, pristatytos muziejaus ekspozicijos, įvairios edukacinės programos, išdalinta daugybė reklaminių leidinių...
Tikime, kad nauja patirtis ir iš kitų muziejų pasisemtos idėjos pasitarnaus glaudžiam Maironio lietuvių literatūros muziejaus ir mokyklų bendradarbiavimui, naujų, dar patrauklesnių edukacinių užsiėmimų kūrimui.

Daugiau nuotraukų >>

Parengė ekskursijų vadovė Kristina Dambrauskaitė

Visa galerija
Atgal