Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
24
sausio
2021

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS „PUOŠIU KALĖDAS“

Prieš didžiąsias metų šventes, gruodžio 14 dieną, visi mažieji muziejaus bičiuliai buvo kviečiami atvykti į Maironio lietuvių literatūros muziejų, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse „Puošiu Kalėdas“. Džiugu, kad šios šventinės dirbtuvėlės sulaukė susidomėjimo – į muziejaus mansardą Kalėdų puošti sugužėjo šaunūs ir linksmi Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos-daugiafunkcio centro 3 klasės moksleiviai.
Kūrybinėse dirbtuvėlėse iš įvairių medžiagų gaminome tris skirtingus kalėdinius eglutės papuošimus. Mažieji muziejaus lankytojai noriai ėmėsi šio darbo – karpė, rišo, lipdė, dekoravo savo kalėdinius žaisliukus – netgi rungtyniavo tarpusavyje, kurio žaisliukas bus puošnesnis ir labiau blizgės... Džiaugiamės, kad šios kūrybinės dirbtuvėlės vaikams patiko, nes visi norėjo pagaminti dar vieną gražiausią žaisliuką ir savo tėveliams ar papuošti namams.
Papuošę muziejaus eglutę, visi skaičiavome – trys, du, vienas – ir įžiebėme kalėdinę eglutę. O žaisliukai atrodo išties įspūdingai – mažųjų rankdarbiais puoštą eglutę Maironio lietuvių literatūros muziejuje galima pamatyti iki sausio 6 dienos.
Mažieji bičiuliai atsisveikino deklamuodami eilėraštuką, o mes, muziejaus edukatorės, darbštuolius išlydėjome ne tuščiomis – visus apdovanojome saldainiais ir suvenyrais.

 

Parengė ekskursijų vadovė Sandra Butkutė,
nuotraukos Zenono Baltrušio

Visa galerija
Atgal