Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
27
sausio
2021

SKAITOVŲ KONKURSAS 2018

Kuo skiriasi skaitytojas nuo skaitovo? Skaitovas, perskaitęs tekstą, sulaukia plojimų! O kuo jie panašūs? Abiems patinka susitikti Maironio lietuvių literatūros muziejuje.
Pasiilgome moksleiviško šurmulio, didelių jaudulio akių ir net laiptinėje skambančių repeticijų. Žinome, kad nekantraujate ir jūs, todėl skelbiame registraciją į tradicinį Respublikinį moksleivių skaitovų konkursą! Konkurso I-ame ture gali dalyvauti ne daugiau kaip 2 moksleiviai iš tos pačios mokyklos. II-ame ture dalyvauja vertinimo komisijos atrinkti geriausi I-o turo skaitovai.

I-as turas vyks lapkričio 10 d., šeštadienį:
Dalyvių registracija pradedama 9 val.
Konkurso pradžia – 10 val.
Numatoma 40 min. pertrauka, kurią skelbs konkurso komisija, pasirodžius pirmiems 25-iems skaitovams.

Norinčius dalyvauti 1–12 kl. moksleivius kviečiame pasirinkti du kūrinius:
vieną iš šių metų jubiliatų kūrybos: Kazio Binkio, Onės Baliukonės, Simono Daukanto, Juozo Erlicko, Janinos Degutytės, Sigito Gedos, Jono Juškaičio, Donaldo Kajoko, Vinco Kudirkos, Prano Mašioto, Algimanto Mikutos, Violetos Palčinskaitės, Vinco Mykolaičio-Putino, Birutės Pūkelevičiūtės, Mykolo Sluckio, Rimvydo Stankevičiaus, Salio Šemerio, Gražinos Tulauskaitės, Martyno Vainilaičio;
antrą – kito autoriaus arba savos kūrybos.

Prašytume nesirinkti ilgų ištraukų arba kūrinių, pageidaujama vieno skaitovo pasirodymo trukmė – ne daugiau kaip 6 min.
Neregistruosime kompozicijų.
Registracija į I-ą turą vyksta iki spalio 31 d. 16 val. Registracija į konkursą vyksta tik internetu, užpildant šią formą: REGISTRACIJA Į KONKURSĄ 
Pasibaigus registracijai bus sudaryta konkurso programa (su jūsų pasirodymo numeriu), ji bus patalpinta muziejaus svetainėje, taip pat išsiųsta e. paštu visiems, kurie registruodamiesi nurodė e. paštą. Informacija bus skelbiama ne anksčiau kaip lapkričio 8 d.

Geriausieji I-o turo skaitovai dalyvaus II-ame ture lapkričio 24 d., šeštadienį, nuo 10 val.


Jei kyla klausimų ar nepavyksta užsiregistruoti, nedvejodami susisiekite tel. nr. 8 618 26887 arba 8 37 206 842!

Visa galerija
Atgal