Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
20
sausio
2021

KŪRYBOS KONKURSAS „MINIATIŪRA KAUNUI“

Šiemet sukanka lygiai 100 metų, kai Kaunas tapo laikinąja Lietuvos Respublikos sostine. Krikštavardis „laikinoji“ iki šiol neatsiejamas nuo Kauno vardo. Šis statusas miestui dovanojo lemtingus pokyčius, kuriais žavisi architektūros gurmanai iš viso pasaulio.
Ir tikri kauniečiai, ir vėliau čia atsikraustę gyventojai pripažįsta, kad Kauno grožis ir dvasia – ne kiekvienam iškart pastebimi, tenka jų ieškoti tarpuvartėse, įkalnėse, tvirtų fasadų saugomuose vidiniuose kiemuose. O žmonės – šio miesto kūrėjai, kritikai ir liudininkai – ne mažiau svarbūs, mėginant suprasti miesto charakterį.

Mąstydami apie tai, kviečiame jus sėsti prie klaviatūrų ir savąjį Kauną paversti miniatiūra! Kas jums yra Kaunas? Kokį jį norėtumėt parodyti kitiems?
Nekantraujame pamatyti Kauną jūsų tekstų eilutėse! Miniatiūrų laukiame iki balandžio 1 dienos. Laureatų lauks kaunastiški prizai!

Darbus, nurodę savo vardą, pavardę, amžių, miestą, telefono numerį ir el. paštą, siųsti galite dviem būdais: tradiciniu paštu, atspausdintus keturiais egzemplioriais, adresu konkursui „Miniatiūra Kaunui“, Maironio lietuvių literatūros muziejui, Rotušės a. 13, Kaunas, LT-44279, arba elektroniniu paštu, adresu konkursai@maironiomuziejus.lt (konkursui „Miniatiūra Kaunui“).
Kūrinių aptarimas ir laureatų apdovanojimai įvyks balandžio 17 d., trečiadienį, 17 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje.

Visa galerija
Atgal