Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
20
sausio
2021

KŪRYBOS KONKURSAS „ISTORIJA, VERTA... KNYGOS!“

Maironio lietuvių literatūros muziejus šiais metais mini įkūrimo 80-metį ir organizuoja ypatingą Respublikinį kūrybos konkursą „Istorija, verta... knygos!
Kviečiame dalyvauti visus, kurie moka rašyti, neįsivaizduoja nė dienos be kūrybos ir žino, kad jų istorijos tikrai vertos knygos!
 
Konkurso sąlygos labai paprastos:
- lauksime tokio literatūros rūšies ir žanro kūrinio, kuriame autorius atskleis įdomią, originalią istoriją! Apimties nenurodome, nes kartais ypatingi įvykiai sutelpa ir keliuose sakiniuose... Svarbiausia, kad tai būtų pasakojimas, vertas knygos ir jos skaitytojų! Juk negalime žinoti – gal šiame konkurse sulauksime kūrinių, kurie vėliau užims garbingą vietą lietuvių literatūros istorijoje!
- dalyvių amžius neribojamas. Kūrinius kompetentinga komisija vertins pagal amžiaus grupes.
 
Istorijas (4 egzempliorius) būtinai siųskite dviem būdais:
Adresu:
Maironio lietuvių literatūros muziejus
Konkursui „Istorija, verta... knygos!“
Rotušės a. 13,
LT–44279 Kaunas
 
ir el. paštu: istorijavertaknygos@gmail.com
 
Jūsų kūrinių lauksime iki 2016 m. gegužės 23 d.
 
Svarbu! Neužmirškite nurodyti savo vardo, pavardės, miesto, amžiaus ir tel. numerio bei el. pašto adreso! Moksleivių ar studentų prašytume parašyti ir įstaigos, kurioje mokotės / studijuojate, pavadinimą.
 
Rugsėjo 22 d. apdovanosime ypatingiausių kūrybos darbų autorius, su kurių istorijomis galės susipažinti visi muziejaus svetainės „Literatūrinė Lietuva“ (www.maironiomuziejus.lt) lankytojai!
 
Turite klausimų? Kreipkitės: 8 37 200410, 8 37 206842

Visa galerija
Atgal