Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
20
sausio
2021

ŠIUOLAIKINĖS LITERATŪRINĖS PASAKOS KONKURSAS

„Ir iš tikrųjų susipina pasaka su tikrove, kaip laimė ir nelaimė žmogaus gyvenime. Ir kur čia tada atskirsi, kur pasaka, o kur tikrasis gyvenimas?“ – rašė Kazys Boruta „Baltaragio malūne“.

2020-uosius galima vadinti pasakų metais: šiemet minime folkloriškojo „Baltaragio malūno“ 75-metį, jo autoriaus 115-ąjį gimtadienį, taip pat pasakų kūrėjo Juliaus Kaupo 100-metį.
Ta proga kviečiame pasinerti į stebuklų pasaulį ir sukurti savo pasaką! Ilgesnę, trumpesnę, paremtą tikrais nutikimais ar įkvėptą nežabotos vaizduotės, svarbiausia – originalią, nepaprastą, šiuolaikinę literatūrinę pasaką!
Pasakų laukiame iki 2020 m. balandžio 10 d.

Darbus, nurodę savo vardą, pavardę, amžių, miestą, telefono numerį ir el. paštą, siųsti galite dviem būdais: tradiciniu paštu, atspausdintus keturiais egzemplioriais, adresu konkursui „Šiuolaikinė literatūrinė pasaka“, Maironio lietuvių literatūros muziejui, Rotušės a. 13, Kaunas, LT-44279, arba elektroniniu paštu, adresu konkursai@maironiomuziejus.lt (konkursui „Šiuolaikinė literatūrinė pasaka“).

Kūrinių aptarimas ir laureatų apdovanojimai vyks Muziejų nakties metu, apie tikslią datą laureatus informuosime asmeniškai.

Visa galerija
Atgal