Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
21
rugsėjo
2017
Paslaugų kainos
Paslaugų užsakymas
Darbo laikas: II–VI 9.00–17.00

IR MANO TĖVELIAI (SENELIAI) BUVO MAŽI...

Mieli rašinio konkurso „Ir mano tėveliai (seneliai) buvo maži...“ dalyviai,
 
džiaugiamės sulaukusios per 70 rašinėlių ne tik iš Kauno, bet ir iš kitų Lietuvos mokyklų. Įdomu ir naudinga buvo skaityti jūsų nuoširdžius pasakojimus apie tėvelių ir senelių vaikystės nuotykius, o dažnai ir skaudžius patyrimus. Neretai skaitydamos susigraudindavome ir mes, muziejininkės. Dėkojame jums, kad dalyvavote, rašėte, jūs sužinojote daug nauja apie vyresniųjų kartų gyvenimą, o mums priminėte jau primirštus dalykus – vaikščiojimą „ratais“ per pertraukas mokyklos koridoriuose, „žygio ir dainos“ konkursus, koldūninę prie Soboro, mokytojų „smūgius“ dienynu per galvą... Taip pat jūs paliudijote šiltus jausmus savo artimiesiems – taip gera skaityti jūsų meilės ir pagarbos prisipažinimus mamytei, močiutei, tėčiui, pajusti jūsų ryšį su artimiausiais žmonėmis – gal šis konkursas buvo gera proga išsiklausinėti viską apie jų vaikystę, sužinoti, ko nežinojote, ir ką įsiminę pasakosite savo vaikams kaip giminės istoriją...
Visus dalyvavusius moksleivius ir jų mokytojus sveikiname su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, linkime šviesių ir dvasingų švenčių jūsų šeimose.
2014-aisias maloniai laukiame jūsų Vaikų literatūros muziejuje su klase, šeima ar pavieniui dalyvauti edukaciniame užsiėmime ar švęsti gimtadienio – bendrauti, patirti, kurti.

Konkurso nugalėtojais tapo šie moksleiviai:
 
1. Grėta Nekrasovaitė (Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla, 8 b klasė)
2. Vesta Cedronaitė (Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla, 5 c klasė)
3. Julija Motiejūnaitė (Kauno M. Mažvydo pagrindinė mokykla, 5 a klasė)
4. Justinas Buivydas (Kauno M. Mažvydo pagrindinė mokykla, 7 b klasė)
5. Mažvydas Slavickas (Kauno M. Mažvydo pagrindinė mokykla, 7 b klasė)
6. Aurelija Alksnytė (Jonavos R. Samulevičiaus progimnazija, 8 b klasė)
7. Mariah Navaz (J. ir P. Vileišių pagrindinė mokykla, 5 klasė)
8. Gabija Bulanova (Šančių vidurinė mokykla, 5 b klasė)
9. Eglė Valaitytė (Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija, 6 c klasė)
10. Eglė Ramanauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija, 7 a klasė)
11. Paulina Berzingytė (Kauno K. Griniaus progimnazija, 5 b klasė)
12. Ieva Stulpinaitė (Kauno K. Griniaus progimnazija, 5 b klasė)
13. Dovilė Marcinonytė (Kauno K. Griniaus progimnazija, 6 b klasė)
14. Titas Skvarnevičius (Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
15. Austėja Dobilaitė (Jonavos r. Žeimių pagrindinė mokykla, 6 klasė)
16. Samanta Šneliūtė (Jonavos r. Žeimių pagrindinė mokykla, 6 klasė)
17. Viktorija Bunikytė (Šakių r. Slavikų pagrindinė mokykla, 6 klasė)
18. Faustė Ginaitytė (Kauno J. Grušo vidurinė meno mokykla, 7 a klasė)
19. Gytis Čėpla (Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla, 6 klasė)
20. Austėja Daukšaitė (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla, 6 a klasė)
 

 

Pagarbiai,
muziejininkės Daiva Šarkanauskaitė ir Vilma Petrikienė

Visa galerija
Atgal