Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
20
sausio
2021

„AŠ – JUOZAS TUMAS-VAIŽGANTAS“

Žinome, kad muziejus turi didžiulį piešti mėgstančių bičiulių ratą! Kasmet nustebinate savo išradingumu, todėl kviečiame suklusti ir šiemet – skelbiame piešinių konkursą „Aš – Juozas Tumas-Vaižgantas“.

Jūsų darbų paroda visiems primins, kad Vaižgantui šiemet 150! Tikimės piešiniuose atpažinti rašytojo charizmą, jo pilietiškumą ir didelę, gerą širdį. Net neabejojame, kad paminėti šią sukaktį norėsite ir prisimindami Vaižganto kūrinius, o juose – gausybė personažų, galinčių įkvėpti ne tik literatūros, bet ir dailės mylėtojus.
Rašytojo portretas, jo kūrinio iliustracija ar koks netikėtas jūsų sumanymas, skirtas Vaižganto 150-ajam gimtadieniui, turi būti nupieštas ir atsiųstas mums iki balandžio 1 dienos.

Prašytume piešinių kitoje pusėje aiškiai užrašyti savo vardą, pavardę, amžių, mokyklą, klasę, miestą, telefono numerį ir el. paštą. Darbus siųskite adresu: konkursui „Aš – Juozas Tumas Vaižgantas“, Maironio lietuvių literatūros muziejui, Rotušės a. 13, Kaunas, LT-44279.
Balandžio mėnesį iš visų atsiųstų darbų išrinksime laureatus, juos paskelbsime ir apdovanosime gegužės 14 d., antradienį, 17 val.

Sekite naujienas mūsų svetainėje!

Visa galerija
Atgal