rugsėjo

PROGRAMA „PRIE MIŠKO BALTUOJA NAMELIS...“

Kviečiame 7–12 metų moksleivius į 2 dienų viešnagę S. Nėries memorialiniame muziejuje

„Prie miško baltuoja namelis...“ (S. Nėris)
Muziejaus erdvėse, gamtos apsuptyje, galėsite žaisti įvairius edukacinius žaidimus. Bėgiodami po didžiulį sodą, kiemą ieškosite augalų, paminėtų S. Nėries kūryboje; vaikščiodami po poetės namų labirintus, kur daug laiptų laiptelių, langų langelių, surasite mįslėse užkoduotus senovinius daiktus; pailsėsite garsiai skaitydami „Senelės pasaką“ ir „Našlaitę“ dideliame ekrane ir iš detalių sudėsite pasakų personažus; pasijusite aktoriais vilkėdami teatriniais kostiumais ir skaitydami „Eglę žalčių karalienę“. Namo terasoje, iš kurios atsiveria Kauno marių vaizdai, galėsite išgerti arbatos, pasidaryti asmenukes.

PROGRAMA

Pirma diena (trečiadienis)
11:00 Pažintinis pasivaikščiojimas po muziejaus sodybą
11:30 Paslapčių atskleidimas kambariuose
12:00 Arbatėlė namo terasoje, asmenukių darymas
12:30 „Senelės pasakos“ skaitymas dideliame ekrane ir dėlionių su spalvingais eilėraščio personažais sudėjimas
13:30 „S. Nėries namų labirintuose“ (mįslių apie muziejuje esančius daiktelius įminimas ir suradimas vaikščiojant po klaidžius kambarius), jei bus geras oras – edukacinė programa „Augalai S. Nėries kūryboje ir sodyboje“ (vaikščiojimas po sodą ieškant S. Nėries eilėraščiuose paminėtų augalų)

Antra diena (ketvirtadienis)
11:00 Filmo „Eglė žalčių karalienė“ peržiūra
12:00 Arbatėlė namo terasoje, asmenukių darymas
12:30 Pasiruošimas edukacinei programai „Žaidžiame teatrą. Žalčio pasaka S. Nėries eilėmis“ (susipažinimas su vaidmenimis, personažų apranga, tekstais ir kita atributika)
13:00 Eiliuotos pasakos „Eglė žalčių karalienė“ vaidinimas

Į edukacinę programą prašome užsiregistruoti likus ne mažiau 5 d. iki užsiėmimų pradžios: tel. nr. 8 37 373606 arba el. paštu: salomejaneris@hotmail.com, nurodant moksleivio vardą, pavardę, amžių, kontaktinį suaugusiojo telefoną. Kaina vienam dalyviui – 6 EUR.