Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
20
sausio
2021

ŠEIMŲ SAVAITĖ!

Ei, šeimynos, šeimynėlės! Tikriausiai jūsų vasaros kalendoriai jau mirguliuoja vėliavėlėmis ir laukia smagių nuotykių! Pažymėkite dar vieną savaitę – birželio 14–18 dienomis Maironio lietuvių literatūros muziejuje esate laukiami su visa savo šeima! Galite atvykti vieną arba visas dienas, veiklos nemokamos – nepraleiskite progos!
 
Programa:
Birželio 14 d. 15:00 Įmink mįslę – rasi lobį! Orientacinis žaidimas Maironio sode ir rūsiuose.
Birželio 15 d. 15:00 Pasakos sekimo pamokėlė tėveliams. Nustebinkite savo mažuosius naujais pasakojimais! Kol mokysitės, vaikai taip pat turės ką veikti pasakos iliustravimo dirbtuvėlėse.
Birželio 16 d. 15:00 Linksmaširdžių mūšis. Nejuokaujame – kviečiame šeimas į žiniukų, nežiniukų, fantazuotojų ir visokių kitokių geriečių kovą. Pagrindinis ginklas čia bus ne protas, o linksmumas! Na, dar pagelbės ir viena ar dvi perskaitytos pasakos.
Birželio 17 d. 15:00 Skaniausio gardėsio konkursas. Kompetentinga tuščių pilvų komisija įvertins ir išrinks skaniausią iš visų skanėstą! Taisyklė tik viena: atsinešti savo pačių gamintą pyragą, tortą, sausainį ar mišrainę. Sočių dalyvių lauks arbatėlė ir žaidimai sode.
Birželio 18 d. 13:00 Tapybos ant vandens dirbtuvėlės! „Oho, eina sau!“ – jeigu taip pagalvojai, kodėl dar neužregistravai savo šeimynos?
Būtina išankstinė registracija: 8 37 206842 arba maironiomuziejus@yahoo.com
Registruokite savo ir įkalbėkite draugų šeimą, kartu bus linksmiau!

Visa galerija
Atgal