Maironio lietuvių literatūros muziejus
  • Versija neįgaliesiems
  • Versija neįgaliesiems
19
sausio
2021

ĮŽIEBKIME KALĖDŲ EGLĘ MAIRONIO NAMUOSE!

Akcija jau įvyko! Daugiau informacijos rasite čia...

„Eglutę parnešiau iš miško
Eglutei ašara ištryško.
Suskubom nešti žaisliukus,
Dabinti snaigėm spygliukus.

– Maža eglute, neliūdėk.
Spindėk visais žaislais, spindėk.
Kiškutis šoka su vilku,
Eglutė tarė:
– Čia jauku!“
                                             Z. Gaižauskaitė

Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia ruoštis didžiosioms metų šventėms ne tik gerais darbais ir šviesiomis mintimis, bet ir dalyvauti gražiausio bei originaliausio Kalėdų eglutės žaisliuko konkurse!
Visus norinčius dalyvauti konkurse kviečiame siųsti ar atnešti savo pagamintą žaisliuką, dekoraciją, girliandą į Maironio lietuvių literatūros muziejų (adresu – Rotušės a. 13, Kaunas) iki gruodžio 15 d. Būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, mokymosi įstaigą, klasę / grupę ir miestą.
Renginio Įžiebkime Kalėdų eglę Maironio namuose!, kuris vyks gruodžio 17 d. 11.00 val. metu paskelbsime ir apdovanosime gražiausių Kalėdų eglutės žaisliukų sumanytojus, taip pat įvyks viktorinos „Šiuolaikiniai lietuvių autoriai“ nugalėtojų apdovanojimas.
Kad parneštai iš miško eglutei nebūtų liūdna ir visi kartu galėtume ištarti „Čia, Maironio namuose, jauku!“, kviečiame ją puošti savo pagamintais žaisliukais, renginio metu deklamuoti, dainuoti bei dalyvauti Kūrybinėse dirbtuvėse.
Kūrybinės dirbtuvės Maironio namuose pradės veikti nuo gruodžio 6 d. Jų metu skaitysime lietuvių autorių prozos ir poezijos ištraukas Kalėdų, šventinio laukimo ir džiaugsmo, žiemos temomis. Visos nuotaikos sutilps bendrame piešinyje – ilgiausioje žiemos pasakoje.

Laukiame visų!

Visa galerija
Atgal